>

MODA - STİL

Çekici, özgür ruhlu, asi ve göz kamaştırıcı

Desa’nın 4 ayrı temadan oluşan Sonbahar Kış 06-07 koleksiyonundaki yenilikçi, şık, zarif ve fonksiyonel ürünleri ile göz kamaştıracaksınız...
 
   
 
 
     
Bu sezon, bir Desa yeniliği; “Su geçirmez”, “Vegetal”, “Primativo ve Kanvas” ile “Cerapull” deriler çok moda olacak.

Desa koleksiyonunun en önemli yeniliklerinden biri, özellikle yağışlı havalarda uzun yürüyüşlerden hoşlananların vazgeçilmezleri arasında yerini alacak olan “Su geçirmez” özellikli deri grubu. Deri modasına getirilen en önemli yenilik niteliği taşıyor. Su geçirmez deride kullanılan renkler siyah, koyu kahve ve konyak.

Desa’nın 2. önemli yeniliği ise; derinin tabaklanması sırasında bitkisel maddeler kullanılarak oluşturulan bitkisel işlentili “Vegetal” deri grubu. Özel işleme tabi tutulan bu deri grubunda ikinci el vintage görünümü çok güzel bir şekilde elde edilmiş. Kullanılan renkler ise mercan, koyu ve açık kahve, siyah ve tütün rengi.

Desa’nın 3. grubu “Primativo ve Kanvas” karışımından oluşan bir deri grubu. Primativo’da deriye gölgeler verilerek özel efektler kazandırılmış. Bu grupta deri, kanvas ile bütünleştirilmiş ve retro havasını estirecek çok özel tasarımlar yapılmış. Aksesuar olarak düğmelerin göze çarptığı bu grupta, koyu kahve ve siyah renkleri hakim.Desa’nın yenilikçi koleksiyonunun 4. deri grubu ise “Cerapull” olarak adlandırılıyor. Cerapull deri grubu parlak, oldukça hafif ve spor modeller için çok uygun. Bu grup özellikle gençlere hitap ediyor. Bu grupta modern iri çıtçıtlar ve oldukça fazla cep kullanılmış. Renkler ise siyah, kırmızı, koyu kahve ve konyak. Yine bu grupta erkeklere özel olarak ceketlerin içine, çıkarılabilir yelekler tasarlanmış.


Yenilikçi koleksiyona 4 özel tema
Deri modasına devrim niteliğindeki yenilikleriyle değer katan Desa’nın bu sezonki temaları ise şöyle;

Empire teması: Bu temada askeri kıyafetlerde bulunan detaylar metropol hayatına uyarlanarak modernleştirilmiş. Bol cep ve metal düğmeler kullanılmış. Ayrıca bu grubu tamamlayacak bol kabaralı çanta ve çizme koleksiyonu hazırlanmış.

City Comfort teması: Bu temada çok hafif derilere kapitone işlemi uygulanarak, ceket ve diz boyu pardösüler tasarlanmış.

Biker teması: Bu temada daha çok gençlere ve kendini genç hissedenlere hitap edecek tasarımlar bulunuyor. Özellikle çıkarılabilir kürk yakalar ile ürünlerde, fonksiyonellik artırılmış.Dual Stylish teması: Bu temada bedende ceketin hafifliğini sağlamak amacıyla Entrefino kürkler, yaka ve kollarda ise bol tüylü ve uzun Toscana kürkler tercih edilmiş. İsmini de iki taraflı giyilebilme özelliğinden alan bu tema, hazırlanan koleksiyonun en çarpıcı özelliklerinden biri.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>