>

MODA - STİL

Derimod'ta Linda Evangelista rüzgarı...

Derimod’un yeni marka yüzü dünyaca ünlü top model Linda Evangelista
 
   
 
 
     
Linda, 1988-93 yılları arasında Derimod için 5 kez objektif karşısına geçti

Moda dünyasında bir efsane olarak tanımlanan ve güzelliği ile yıllara meydan okuyan dünyaca ünlü top model Linda Evangeslista, Derimod’un 2005-2006 sonbahar-kış koleksiyonunun tanıtımı için objektif karşısına geçecek. Linda Evangelista 1988-93 yılları arasında birçok kez Derimod’un kampanya kızı olmuş ve birbirinden çarpıcı pozlar vermişti.


Yaratıcı ve yenilikçi projeleriyle deri sektörüne öncülük yapan Derimod, yeni sezon kampanyası için dünyaca ünlü top model Linda Evangelista’ya teklif götürdü. İlk kez 1988 yılında Derimod kampanya kızı olan ve beş kez objektif karşısına geçen Linda Evangelista, bu teklife de tereddütsüz “evet” dedi. Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Marie Claire gibi dünyaca ünlü dergilere kapak olan ve Calvin Klein, Chanel, Chloé, Dolce & Gabbana, Donna Karan, Gianni Versace gibi ünlü markaların kampanyalarında yer alan Linda Evangelista’nın aynı zamanda Fendi ile de sözleşmesi bulunuyor.


Derimod için ekim ayında Paris’te çalışmalara başlayacak olan Linda Evangelista’nın kampanya resimlerini ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı görüntüleyecek. Seksi kadını maskülen çizgilerle saran ve 60 yılların geometrik çizgilerini taşıyan yeni koleksiyon için çok yönlü, özel bir çalışma yürütülüyor. Derimod markasına değer katacak bu çalışma, Türk derisinin tanıtımı için de büyük önem taşıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>