>

MODA - STİL

Desa ile Şıklığın Anahtarı Nakış İşleme Detayları!

Kış aylarında şıklığınızı rengarenk nakış işleme detayları ile canlandırıyor.
 
   
 
 
     

Gündüz ya da gece şıklığınızı tamamlayan nakış işlemeli çantalar gittiğiniz her yerde size eşlik ediyor. Birbirinden iddialı nakışlı ceketler ve ayakkabılar sizi yalnız bırakmıyor.

DESA’nın Nakış İşlemeli Ürünler Koleksiyonu ile cesur bir kış sizi bekliyor. Birbirinden iddialı parçaların yer aldığı koleksiyonda DESA’nın zamansız ve modern tasarımlarının izleri hakimiyetini koruyor. Her daim modayı yakından takip eden kadınlar bu kış aradıkları heyecanı DESA’da buluyor.Zaman ve mekân ayırmadan kullanıma elverişli olan ceketler, ayakkabı ve çantalar ile uyumu yakalıyor. Siyah üzerine, kırmızıdan, laciverte pek çok renk kullanılarak oluşturulan nakış detayları bu kış da şık kadının iddiasını ortaya koyuyor.

Koleksiyonda DESA’nın yarım asra yaklaşan tecrübesi, doğal kaliteli derilerin uyumu ile bir araya gelerek zarif işçiliğin sırlarını ortaya koyuyor. Benzersiz deri üzerindeki çiçekli nakış işlemeler DESA farkıyla sezon trendlerini belirliyor.

DESA farkını iliklerinize kadar hissedeceğiniz, nakışlı işlemelerin başrolde olduğu bu koleksiyon sizi, DESA mağazalarında ve 7/24 sipariş verebileceğiniz deri giyimde modanın adresi online alışveriş sitesi www.desa.com.tr ‘de bekliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>