>

MODA - STİL

Doğayı yeniden keşfetme zamanı

Mc Kinley koleksiyonu, vücudun ideal ısısını koruyan, dayanıklı, hareket özgürlüğü sağlamak için ise esnek kumaşlara yer veriyor.
 
   
 
 
     

Intersport, doğa sporlarını sevenler için, ileri teknoloji ile modayı birleştiren Mc Kinley’i Türkiye genelinde hizmet veren 25 mağazasında satışa sunuyor. Outdoorda bir dünya markası olan Mc Kinley, koleksiyonunda tekstilden, ayakkabıya, çadırdan, uyku maplarına kadar outdoora dair tüm ürünlere yer veriyor. Mc Kinley ürünleri, su geçirmeyen, nefes alabilen, çabuk kuruyan, leke tutmayan ve sivrisineklere karşı koruma sağlayan özellikleri ile dikkat çekiyor.Mc Kinley, 25 yıllık tecrübesi ile kadın, erkek ve çocukların fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak ürettiği koleksiyonda rahatlığı ön planda tutuyor.

Mc Kinley, aktif olarak doğa sporları ile ilgilenenlerin yanı sıra egzersiz, seyahat ve günlük yaşamında fonksiyonel ürünleri tercih edenler için de geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Mc Kinley, koleksiyonu içerisinde yer alan sivrisineklere karşı koruyan modeller özellikle hafta sonu tatillerini doğa gezileri ve kamplarda geçirmeyi tercih edenler tarafından ilgi görüyor. Bu koleksiyon içerisinde yer alan ürünlerin kumaşı cilde zarar vermeyen özel boya ve aromatik maddeler ile kaplanıyor.

Güneşe karşı hassasiyeti olan outdoor tutkunları için ise Mc Kinley sun protection teknoloji ile rahatlık sağlıyor. Sun protection teknolojisi ile cilt UV ve UVB ışınlarından korunuyor. Mc Kinley dikiş kullanmadan ürettiği koleksiyonunda da çok ince kumaşlar ile kullanıcılara hareket özgürlüğü ve konfor sunuyor.

Intersport mağazalarında, baharı doğanın kucağında karşılamak isteyenler için Mc Kinley ürünlerinin yanı sıra Salomon, Merell ve Columbia markaları da satışa sunuluyor. Intersport Card sahipleri ise outdoor ürünlerine yüzde 5 indirim fırsatı ile sahip olabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>