>

MODA - STİL

Ece Vahapoğlu Fit21 Markasıyla Çocuk Spor Ürünleri Çıkardı!

Çok yönlü kişiliğiyle spor ve sağlıklı yaşamı hayatımıza aşılayan sertifikalı ünlü wellness ve yoga eğitmeni, markası fit21’e çocuk koleksiyonu fit21 kids’i ekledi.
 
   
 
 
     

Ece Vahapoğlu’nun sağlıklı yaşamayı sevenlerin ihtiyaçlarını düşünerek tasarladığı spor giyim ve aksesuarların yer aldığı fit21 markası bu kez çocuk sporseverler için ürünler çıkardı.

Kaliteli yerli üretim ürünlerin ulaşılabilir fiyatlarla satıldığı fit21’in çocuk koleksiyonu, ilk etapta 4-14 yaş arası kız çocukları için renkli taytlar ve çizgili tshirt ile kız ve erkek çocukları için bandanaları içeriyor.

Yoga eğitmeni Vahapoğlu, MEB onaylı çocuk yogası da yaptırarak renkli ve enerjik etkinliklere imza da atıyor.

fit21kids koleksiyon fotoğraf çekimleri için Ece Vahapoğlu’nun yakın arkadaşları Melda Kosif, Fulya Gündoğdu, Şebnem Özinal, Füsun Kuran ve Özlem Dalga’nın kızları anneleriyle birlikte modellik yaptı.

fit21 markası ürün gamındaki toparlayıcı nefes alan taytlar, atletler, koşu çorapları, spor çantaları, su mataraları, bandanalar ve bereler gibi bulunması zor birçok aktif yaşam ürünü Alkent Çarşı mağazasının yanı sıra www.fit21.com.tr de online satışa sunuluyor. Ürünler Türkiye’nin her yerine bir günde ulaştırılıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>