>

MODA - STİL

Eğlence ve Alışveriş İçin Geri Sayım Başladı

İstanbul’un zengin tarihi geçmişini, kültürünü, alışveriş ve eğlenceyle buluşturan İstanbul Shopping Fest, bu yıl 6–28 Haziran tarihleri arasında yapılacak.
 
   
 
 
     

Tüm ziyaretçilere İstanbul’un birbirinden güzel caddeleri, tarihi çarşıları ve modern AVM’leri ile 23 gün boyunca tam bir “İstanbul Deneyimi” yaşatacak olan İstanbul Shopping Fest’te tüm hazırlıkları tamam.

5 HAZİRAN EĞLENCENİN İLK GÜNÜ OLACAK

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan İSF’nin açılış partisi 5 Haziran Cuma günü İstanbul’un en gözde semti Ortaköy’de yapılacak.

Ziyaretçiler, büyüleyici Boğaz manzarası eşliğinde havai fişek, su ve ışık gösterileri ile unutulmaz anlar yaşarken DJ Parti ile eğlencenin tadını çıkaracak.

Birbirinden renkli kostümleriyle geceyi şenlendirecek maskotlar ise gece boyunca en prestijli markalara ait hediye çekleri ve indirim kuponları dağıtacak.

MURAT BOZ “EFSANE İNDİRİM” GÜNÜNDE

İstanbul Shopping Fest’in gelenekselleşen “Efsane İndirim” günü, Mall Of İstanbul bünyesinde 12 Haziran’da yapılacak.
Sevilen şarkıcı Murat Boz ile coşacak ziyaretçiler, konser sonrasında gerçekleşecek Efsane İndirimlerle eğlenceyi alışverişle buluşturacak.

BU TARİHLERİ AJANDALARINIZA KAYDEDİN


Her yıl olduğu gibi bu yıl da İSF kapsamında, hazır giyim, teknoloji ve hizmet gibi birçok sektördeki mağaza, “Konsept İndirim Günleri” gerçekleştirecek.

Sağlanan fiyat avantajlarıyla İstanbul’un yerli ve yabancı konuklarını mutlu indirim günleri şöyle:

13 Haziran Kozmetik Günü, 14 Haziran Çocuk ve Eğlence günü, 15 Haziran Lezzet Günü, 20 Haziran Evini Güzelleştir günü, 21 Haziran Teknoloji Günü, 27 Haziran Jean Günü, 28 Haziran Ayakkabı Çanta Günü.


BİR EV VE BİR ARABA SHOPPING FEST’TEN…

İstanbul Shopping Fest (ISF) kapsamında, 23 gün süresince kredi kartı ya da banka kartıyla yapılan 50 TL’lik her alışveriş, çekilişe bir katılım hakkı sağlayacak. Kampanyada katılımcılara EgeYapı Group’dan bir ev ve bir Mercedes Vito hediye edilecek.

Festival süresince devam edecek kampanyanın talihlileri İSF’nin sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>