>

MODA - STİL

Erkekler Hangi Kıyafetlerden Hoşlanmıyor?

Erkekler tarafından beğenilmek her kadının hoşuna gider. İşte ilk izlenim için kıyafet önerileri...
 
   
 
 
     

Erkekler tarafından beğenilmek her kadının hoşuna gider. Bizim sevmediğimiz aksesuarlar, kıyafetler olduğu gibi onların da moda bile olsa görmekten hoşlanmadığı şeyler var. Bütün dolabınızı değiştirmeyin elbette, sizin de kendi zevkiniz ve tarzınız var ancak özellikle ilk görüşmelerde giyeceklerinize biraz daha dikkat ederseniz, daha iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.

Dikkati üstünüzde toplamakta hiç zorlanmayacağınız kıyafetlerden hiç hoşlanmıyorlar. Mini etekler, derin dekolteli üstler özellikle ilk buluşmalar için pek hoşlarına giden parçalar değil. Ama bu tamamen kapalı giyinin demek de değil. Bir parça açıklık her erkeğin hoşuna gidecektir.

Yerine göre giyinmediğiniz zaman pek belli etmeseler de çıldırıyorlar. Arkadaşlarıyla özel bir yemeğe giderken spor ayakkabı giymeniz ya da spora giderken ağır makyaj yapmanız onlar için çok itici.

Üzülerek söyleyelim ki kürkten hiç haz etmiyorlar. Bu kürkten tamamen vazgeçmenizi gerektirmiyor ancak kullanımı biraz azaltmanız orta yolda buluşmak için faydalı olacaktır. Özellikle ayakkabılarda kullanılan kürklere karşı büyük bir antipatileri var.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>