>

MODA - STİL

Fahriye Evcen Yeni Reklam Filminde “Şimdi 7/24 Triko Moda” Diyecek

Marka yüzü olduğu reklam da Fahriye Evcen ikinci reklam filmini yeni sezonun trendi trikoya çekti.
 
   
 
 
     

“Şimdi 7/24 Triko Moda, Moda Koton’da” sloganlı reklam kampanyası, 13 Ekim’den itibaren TV kanallarının yanı sıra açık hava, yazılı basın ve dijital mecralarda yer alıyor.

Marka yüzü Fahriye Evcen ile çektiği Koton Jeans reklamı ile yeni sezona güçlü bir giriş yapan Koton, yeni sezonun trendi trikoya çektiği ikinci reklam filmiyle de bu iddiasını koruyor. “Şimdi 7/24 Triko Moda, Moda Koton’da” sloganlı reklam kampanyası, 13 Ekim’den itibaren TV kanallarının yanı sıra açık hava, yazılı basın ve dijital mecralarda yer alacak.

Reklam filminde Fahriye Evcen, günün farklı saatlerinde farklı triko kombinleri ile görülüyor. 7/24 Triko Moda temasını vurgulayan reklamda, kullanılan saat detayları da dikkat çekiyor. Fahriye Evcen, reklam filminde çay ile güne başlayan, yoğun iş temposunu yansıtan, köpeği ile sokaklarda boy gösteren ve renkli geceye hazırlık yapan farklı sahnelerde kamera karşısına geçti. Fahriye Evcen’nin yer aldığı eğlenceli sahneler, gün içinde her ortama uygun farklı bir triko giyilebileceğinin altını çiziyor.

Reklam filmi için özel olarak farklı bir versiyonu hazırlanan Kenan Doğulu’nun Sımsıkı şarkısı da, her an ve her yerde yumuşacık dokusu ile saran trikolara gönderme yapıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>