>

MODA - STİL

“Farkında mısınız? Dokunuyoruz!”

Kampanyasına ünlülerden tam destek!
 
   
 
 
     

BADE İŞCİL;

Küçük yüreklere dokunup onlara güzel bir gelecek yaratalım.

DENİZ AKKAYA;

Bir çocuğun yüzünde gülümsemeler ve çiçekler açmasını istiyorsanız, siz de elinizi uzatın. Hiç de onlara uzak değilsiniz.

MERVE BOLUĞUR;

Çiçeklerimiz yeşersin.

PINAR TEZCAN;

Çocuklara destek bir tık ötenizde.

Sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek veren adL ve ünlü moda tasarımcısı Cengiz Abazoğlu bu kez TOÇEV için bir araya geldi. Herkesin gönül vererek katıldığı kampanyanın fotoğraflarını Lara Sayılgan çekerken Bade İşcil, Deniz Akkaya, Merve Boluğur, Pınar Tezcan gibi birçok ünlü isim okuma istekli çocukların eğitimi için kamera karşısına geçti.

Cengiz Abazoğlu tarafından tasarlanan şık tişörtler Ekim ayında 40 adL mağazasında ve www.adilisik.com dan satışa sunuluyor. Tişörtlerin satışından elde edilecek kârın tamamı “Farkında mısınız? Dokunuyoruz!” kampanyası kapsamında TOÇEV'e bağışlanacak. Okumak isteyen ama ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek veren TOÇEV, ‘okumak her çocuğun hakkıdır’ ilkesiyle ana misyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. 5 çocuktan 5 milyona ulaşan TOÇEV, 17 yıldır dokunduğu yaşamlara artı değer katmaya devam ediyor.

“Biz doğru dokunmayı başardık, hayatları değiştirdik, siz de bizimle dokunmaya başlayın ve birlikte hayatları değiştirelim” çağrısıyla Cengiz Abazoğlu’nın tasarladığı tişörtler adL mağazalarında 39,90 TL’ye satışa sunuluyor. Tişörtlerin satışından sağlanacak gelir, başka çocukların hayatlarına dokunmaya da olanak sağlayacak. Siz de destek vermek isterseniz adL mağazalarından TOÇEV için tasarlanan tişörtlerden kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>