>

MODA - STİL

Farklılığı seçen, özgür erkekler...

Billabong’un 2004-2005 Sonbahar - Kış Erkek Koleksiyonu’nda yer alan ‘Vintage’ konsepti kendi tarzını yansıtan, özgürlüğüne düşkün erkeklere hitap ediyor.
 
   
 
 
     
Farklılığı seçen, özgür erkeklere özel konsept: Billabong ’Vintage’!...
Billabong 2004-2005 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu’ndaki ‘Vintage’ konsepti, ‘Kendin gibi ol’ felsefesiyle yaşayan, modayı takip etmek yerine kendi tarzını oluşturan erkekler için özel olarak hazırlanan ürün grubuyla farklı alternatifler sunuyor. ‘Vintage’ konseptinde ; baskılı, nakışlı, çizgili poplin kumaşlardan hazırlanan tüm ürünleri, hem gün içinde hem geceleri kullanabilir ve kendinize özel kombinler oluşturabilirsiniz. Billabong ruhunu taşıyan tüm renkleri içeren alternatifleri ve zengin ürün yelpazesi ile ‘Vintage’ konsepti, ekstrem sporlarla ilgilenen ve yaşadığı aktifliği üzerinde hissetmek isteyenlerin tercihi “Pure” hattının aksine, otantik olmaktan vazgeçemeyen erkeklere giyimde özgürlüğü sunuyor.


Billabong, kendini moda olanla sınırlamayan, spora olduğu kadar yeniliğe de tutkun erkeklerin vazgeçilmez markası olmaya devam edecek.

Kendinizi bulacağınız Billabong ürünlerine, İstanbul Bağdat Caddesi, İzmir Alsancak ve Çiğli Kipa, Çanakkale, İzmit, Adana, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Bodrum ve Kaş Mağazaları ile sayısız cornerlardan ulaşabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>