>

MODA - STİL

Fashionist Abiye Gelinlik ve Damatlık Fuarı

Bu hafta sonu İstanbul Lütfi Kırdar`da başlıyor….
 
   
 
 
     

Rusya'nın, Türk’i Cumhuriyetler'in ve Orta Doğu'nun dünyaya açılan kapısı olan İstanbul’da gerçekleşecek abiye gelinlik ve damatlık alanında tasarımların ilk kez görüldüğü yer olması amaçlanan “Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı” 21 – 23 Kasım tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecektir.

Geçtiğimiz yıl, ilki gerçekleştirilen “Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı” İstanbul’un moda alanında dünyada cazibe merkezi haline gelme yolundaki rolünü başarı ile üstlendi. Türk moda sektörünü dünya pazarı ile buluşturmak ve farklı ülkelerden yeni işbirliklerine ilham yaratmak amacıyla başlayan “Fashionist 2014 Fuarı” dünyanın 47 farklı ülkesinden satın alma yetkilileri ziyaret etti. İstanbul’da uzun yıllardır beklenen fuar ilk senesinde 150 milyon doların üzerinde ticari hacim yaratarak, özgün, dünya trend’leri ile kendisinde var olan değerleri harmanlayarak İstanbul’u moda başkenti statüsüne taşıyacağının ilk sinyallerini verdi.

Konumu itibariyle ve son yıllarda özellikle abiyede hızla gelişen, üretim ve kalitesi ile dikkatleri çeken İstanbul, “Fashionist 2014 Fuarı” için hedeflerini büyüterek çalışmalarına başladı. Bu organizasyon ile Ortadoğu’nun, Rusya’nın ve Orta Asya’nın dünyaya açılan kapısı İstanbul’da, sektör profesyonelleri ile buluşarak firmasını temsil etmek isteyen tüm katılımcılar, 21-23 Kasım 2014 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan “Fashionist”te buluşacaktır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>