>

MODA - STİL

Fi-Çi-Pi Dizisinin Evlilik Alyansları Koleksiyon’dan

Zarafeti ve şıklığıyla göz kamaştıran Faruk Malhan imzalı Suva takılar, sevginin silinmeyen anlamıyla Faruk Malhan’ın en özel tasarımlarına ilham oluyor.
 
   
 
 
     

Son olarak Puhu TV’nin popüler dizisi Fi’nin devamı Çi’ye konuk olan Suva alyans tasarımları, yeni yılda sevdiklerinize alternatif bir hediye önerisi haline geliyor.

Azra Kohen’in en çok okunanlar listesinden hiç düşmeyen Fi-Çi-Pi roman serisi, oyuncularından kurgusuna kadar kısa sürede geniş izleyici kitlesine kavuşan dizi projesiyle hayat buluyor. Koleksiyon’un sponsor olduğu Çi’ dizisinde Faruk Malhan tasarımı alyans ve takılar, dizi kadar ilgi görüyor. Çi’nin son bölümünde Duru ve Can Manay’ın itinayla taşıdığı Suva Pırlanta Alyans ve Suva Alyans, yılbaşında sevdiklerine “anlamlı tasarım” hediye etmek isteyenler için şık bir hediye alternatifi oluyor.

Karia bölgesinde, M.Ö. 10.000 –5.000 yıllarını kapsayan Neolitik Çağ’da insanlık, yaşamında olup bitenleri, duygularını, düşüncelerini, inançlarını ve sanatlarını duvarlara kendi anlamlarını yükledikleri işaretleri kazıyarak anlattılar. Kendisinden sonra gelen kültürlere, kentlere, toplumlara ilham veren bu izler, binlerce yıllık serüvene rağmen sevginin silinmeyen anlamıyla Faruk Malhan’ın en özel tasarımlarından Suva’ya ilham oldu.

Koleksiyon’un en özel ve anlamlı tasarımlarından biri olan Suva madalyon ve alyans seçeneklerine Koleksiyon mağazalarından ve shop.koleksiyon.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>