>

MODA - STİL

Ford Fusion kazanma şansı!

Ödemelerini Worldcard ile yapanlar, kazı kazan kartları ile anında hediyeler kazanıyor...
 
   
 
 
     
World üye işyeri olan Opet akaryakıt istasyonlarında, ödemelerini Worldcard ile yapanlar, kazı kazan kartları ile anında hediyeler kazanıyor. 15 Ağustos’a kadar sürecek kampanyanın sonunda yapılacak çekilişte ise 3 Ford Fusion otomobil ve 15 Sony Ericsson T610 cep telefonu armağan edilecek

Kredi kartı pazarının lideri World, Opet akaryakıt istasyonlarında Worldcard kullanıcılarına özel bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında, Opet istasyonlarından tek seferde 45 milyon TL’lik akaryakıt alışverişi yapan Worldcard sahiplerine, kazı kazan kuponu veriliyor.

Kuponu istasyonda kazıyan Worldcard sahibi, 1 litrelik Pepsi, ıslak mendil, termos bardak, 10 milyon TL’lik akaryakıt veya Lipton poşet çay hediyelerinden birini kazanıyor ve hediyesini hemen o anda istasyon görevlilerinden temin edebiliyor.

Kampanya sonunda otomobil hediye ediliyor!

Kampanya boyunca tek seferde 45 milyon TL’lik akaryakıt alan Worldcard sahipleri, kampanya sonunda yapılacak çekilişe otomatik olarak katılmaya hak kazanacaklar.

15 Ağustos’a kadar sürecek kampanyanın sonunda yapılacak çekilişle 3 Worldcard sahibi Ford Fusion otomobil, 15 Worldcard sahibi ise Sony Ericsson T 610 cep telefonuna sahip olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>