>

MODA - STİL

Forum Fashion Week 2014 Başlıyor!

Bu yıl 5.’si düzenlenen Forum Fashion Week, 23 Eylül’de Pera Palas’ta düzenlenecek ‘Men in Skirts/ Erkek Etekleri’ defilesiyle başlayacak.
 
   
 
 
     

Forum Fashion Week, özel defileler, atölye çalışmaları, ünlü isimlerin katılacağı moda sohbetleri ve sürprizlerle dolu alışveriş keyfiyle, 26-28 Eylül arasında Forum Alışveriş Merkezleri’nde moda fırtınası estirecek.

Forum Fashion Week, bu yıl kapılarını yine görkemli bir moda şovuyla açıyor. 23 Eylül Salı akşamı, Pera Palas’ta düzenlenecek Forum Fashion Week Gala Gecesi, dünyaca ünlü moda eleştirmeni ve yazar Roger Salas’ın küratörlüğünde hazırlanan ‘Men in Skirts/ Erkek Etekleri’ defilesine sahne olacak. ‘Erkek Etekleri’, Londra, Madrid, New York, San Francisco ve Atina’dan sonra, İstanbul’da da moda rüzgârları estirecek.

Bu sürprizlerle dolu defilenin ardından Forum Fashion Week, 26-28 Eylül tarihleri arasında Forum İstanbul ve Marmara Forum’la birlikte Türkiye’deki 9 Forum Alışveriş Merkezi’nde, modaya dair her şeyin bir arada sunulduğu etkinliklerle sürecek.

DEMET AKALIN FORUM İSTANBUL’DA!

Forum İstanbul’da Forum Fashion Week etkinlikleri sürpriz bir defileyle başlayacak. Ünlü sanatçı Demet Akalın, 27 Eylül Cumartesi günü saat 16:30’da başlayacak defilenin açılışını yapacak. Forum İstanbul podyumunda 2 şarkı söylecek olan Demet Akalın, özel tasarım elbiseleriyle göz kamaştıracak.

28 EYLÜL’DE AYŞE KUCUROĞLU VE DENİZ AKKAYA İLE SOHBETİ KAÇIRMAYIN!

Forum İstanbul’da 28 Eylül Pazar saat 16:00’da günü etkinliklerin çok özel iki ismi, efsane model Deniz Akkaya ile başarılı iş kadını Ayşe Kucuroğlu olacak. Forum İstanbul ziyaretçileri ile çocuk modası, çocuk bakımı, çalışan anne olmak gibi konularla ilgili merak ettiklerini cevaplayacak olan Deniz Akkaya ve Ayşe Kucuroğlu, sevenleriyle bol bol da fotoğraf çektirecek.

Marmara Forum’un sürprizi dünyaca ünlü futbolcu Mario Gotze’nin sevgilisi Ann Kathrin Brömmel…

Marmara Forum’un Forum Fashion Week etkinliklerin misafiri ise, Dünya Kupası final maçında galibiyet golünü atan ünlü Alman futbolcu Mario Gotze’nin sevgilisi manken ve şarkıcı Ann Kathrin Brömmel olacak. FHM dergisine kapak olduktan sonra dünya çapında tanınan 24 yaşındaki model; 27 Eylül Cumartesi günü saat 14:00’te düzenlenecek defilede Marmara Forum podyumuna çıkacak.

ÜNLÜ YAŞAM KOÇU ŞEYDA COŞKUN, GÜZELLİĞİN SIRLARINI ANLATIYOR…

Sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimleri, uyguladığı diyet programlarıyla kısa zamanda forma kavuşturan yaşam koçu Şeyda Coşkun da Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında Marmara Forum’da gazeteci Esin Övet’in eşlik edeceğiz özel bir sohbete katılacak. Sağlıklı önerileriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Coşkun, 28 Eylül Pazar günü Marmara Forum’da saat 14:00’te katılacağı sohbette, güzel giyinmenin temel şartlarından biri olan estetik vücut için ipuçlarını takipçileriyle paylaşacak.

Türkiye’nin dört bir yanında Forum Alışveriş Merkezleri’ni moda fırtınası saracak…


Forum Fashion Week sadece İstanbul’da değil; Türkiye’nin farklı birçok şehrinde yer alan 9 Forum Alışveriş Merkezi’nde de moda etkinlikleriyle kutlanacak.

Forum Trabzon’da Çağla Şikel ile moda üzerine sohbet ve Özlem Yıldız’ın ilk defa oğluyla katılacağı defile, Forum Bornova’da Ayşe Hatun Önal’ın mini konseri, astrolog yazar Nuray Sayarı ve ekranların sevilen yüzü Seda Akgül ile söyleşi, Forum Aydın’da Özge Ulusoy ile güzellik ve moda üzerine söyleşi, Forum Çamlık’ta Neslihan Yargıcı’nın katılımıyla söyleşi ve Oğuz Berkay Fidan’ın mini konseri ve Çağla Şıkel ile moda sohbeti , Forum Gaziantep’te Tülin Şahin’in baş mankenliğinde defile ve sonrasında söyleşi ile Ayşe Hatun Önal’ın mini konseri, Forum Mersin’de Özlem Yıldız ile moda sohbeti ve Ayşe Hatun Önal’ın mini konseri ve Forum Kayseri’de Tülin Şahin’in katılacağı defile ve Uğurkan Erez ile Ebru Güzel’in stil sohbetleri gerçekleşecek.

Özel hediyeler, özel indirimler, Fashion Week’te…


Tüm bunların yanında düzenlenecek ‘Alışveriş Gecesi’nde dünya ve Türkiye’den önde gelen markalar, belirlenen saatler içerisinde uygulayacakları özel indirimlerle alışverişi keyfe dönüştürecek.

Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında düzenlenen kampanyada ise ziyaretçiler çekilişle Avrupa moda başkentlerine sayahat kazanabilecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>