>

MODA - STİL

Galvanni 2010 Sonbahar Koleksiyonu

Galvanni, Polo oyununun seçkinliğini tüm kadınlara yansıtıyor.
 
   
 
 
     

Moda dünyasında kendi stilini yaratan ve detaylara verdiği önemle bilinen marka Galvanni, 2010 Sonbahar Koleksiyonu ile yine iddialı…

Galvanni’nin Polo oyununun mükemmel yapısı ve seçkinliğinden ilham alarak tasarladığı Polo teması ile tüm kadınlar şıklık yarışında olacak.

Lüksü farklı detaylarda işleyen Galvanni, bu sonbaharın en gözde temalarından olan Polo ile çok şık ve modern giysi seçenekleri sunuyor.“Oyunun kralı, kralların oyunu” sözünden yola çıkarak Polo oyunu ile özdeşleşen tasarımlar, asil ve şık bir çizgide. Kralların lükse, detaylara ve şık giyime verdikleri önem, Galvanni markasında hayat buluyor.

Polo Teması’ndaki modern tasarımlar ile Galvanni kadını Polo oyuncusunun sportif ruhunu tüm benliğinde hissediyor. Günümüzün yoğun metropol hayatında en iyiyi hedefleyen kadınlar Polo oyununun enerjisiyle dinamizm kazanıyor.

Detaylarda gizlenen tarzı ile dikkat çeken Galvanni, 2010 Sonbahar Kadın Koleksiyonu Polo Teması’nda aslına uygun olarak camel, kahverengi, haki, bej, toprak tonları ve lacivert var. Bu yılın en trend yaklaşımı olan kahverengi-lacivert birlikteliği en güzel haliyle bu temaya yansıtılıyor.

Dünyanın en ünlü polo oyuncularının giyimlerinden esinlenerek yaratılan koleksiyondaki özel tasarım modellerle kendinizi hem şık hem rahat hissedeceksiniz.

Koleksiyonda kullanılan kral tacı, at başı, at üzerinde insan, yıldız gibi semboller ürünün gücünü ortaya çıkartacak özellikte. İri çizgiler ve zıt sayılan renklerin mükemmel uyumu Galvanni kadınının sportif ve asil ruhunu vurguluyor.

Polo Teması’ndaki gömlek, örme triko, hırka ve ceketler Polo şıklığını metropollere taşırken kemer ve atkılarla şıklığınız tamamlanıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>