>

MODA - STİL

Geleneksel Desa Bazaar Başladı!

Deri de en çağdaş tasarımlar, en uygun fiyatlarla Desa Bazaar’da... Tıklayın!
 
   
 
 
     
Deriye anlam kazandıran tasarımların tek adresi Desa, kaliteyi, çağdaş tasarımı ve işlevselliği birleştirdiği birbirinden modern ürünlerini, gelenekselleşen Desa Bazaar’da inanılmaz fiyatlarla satışa sunuyor. Bir ay süreyle devam edecek olan Desa Bazaar, %60’a varan indirimler ve taksit imkanlarıyla Desa ve Samsonite tutkunlarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Deri dünyasında trendleri belirleyen Desa, Sefaköy’deki fabrika satış mağazasında her yıl geleneksel olarak düzenlediği Desa Çadırı’yla, yine yüzünüzü güldürüyor. Bu yıl farklı olarak Desa Bazaar, Sefaköy’deki fabrika satış mağazasının yanı sıra İzmit Real Alışveriş Merkezi ve Çorlu indirim mağazalarında da gerçekleşecek. Desa Bazaar’da deri konfeksiyondan çantaya kadar tüm Desa ürünleri ve Samsonite markalı ürünlere %60’a varan indirimler ve 6 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Desa ve Samsonite markalarının dört mevsim seri sonu ürünlerinin yer aldığı Desa Bazaar, moda tutkunlarına ve gardırobunu yenilemek isteyenlere, uygun fiyatlarla, bütçelerini zorlamadan, keyifli alışveriş imkanı sunuyor. Desa ve Samsonite dünyasının kapılarını sonuna kadar açan Desa Bazaar’a mutlaka uğrayın!

Desa Çadırı’nda 6 taksit imkanından yararlanabileceğiniz kredi kartları:

Desa Credit Card, Bonus Card, İş Bankası Kredi Kartı, Maximum Card, HSBC Advantage Kredi Kartı, Advantage Card, American Express, Koç Bank Kredi Kartı, Pamukbank Kredi Kartı, Yapı Kredi World, Visa, Taksit Card ve Cankart.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>