>

MODA - STİL

Giovane G. Designers’la “Kök”lere Dönüş

Giovane G. Designers 2012-13 Sonbahar/Kış Koleksiyonu...
 
   
 
 
     

Erkek giyiminin önde gelen markalarından Giovane G. Designers, 2012-2013 Kış Koleksiyonu ile İstanbul Fashion Week’e yine damgasını vuracak.

İstanbul Fashion Week 2012-2013 Sonbahar/Kış defileleri, 8-11 Şubat 2012 tarihlerinde Beyoğlu Odakule’de gerçekleştirilecek. Moda tasarımcıları ve hazır giyim markaları, moda severlerle IFW çadırında buluşacak.

Erkek giyimi modasında kendi stilini yaratan ve detaylara verdiği önemle bilinen Giovane G. Designers’ın yeni sezon koleksiyonu, “kök”lere dönüş çağrısı yaparak rafine edilmiş daha gündelik bir yaşama davet ediyor.

Giovane G. Designers, 2012-13 Sonbahar-Kış “KÖK” Koleksiyonu’nda, yenilikle geleneği, lüks ile modernliği bir araya getiriyor. Modanın, kendini ifade etmenin en iyi yolu olduğunu savunan Giovane G. Designers tasarım ekibi; 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu lüks kumaşların yön verdiği, abartıdan uzak güçlü bir stil ve sezonsuz tasarımlarla taçlandırıyor.“Bedel unutulur, fakat ne kadar zaman geçerse geçsin kalite hatırlanacaktır” sloganıyla yola çıkan “KÖK” koleksiyonu, kaliteli işçilik, teknik mükemmeliyet, en iyi malzeme ve sonsuz ışıltı ile donatılmış, kendine güvenen, ayakları yere basan Giovane G. Designers erkeğini cemiyet hayatına katıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>