>

MODA - STİL

Goldaş’tan anneler gününe özel koleksiyon

Goldaş, tüm annelerin Anneler Günü’nü hazırladığı çok özel bir koleksiyonla kutluyor
 
   
 
 
     
Annelere mutluluk ve sevgi veren takılar

Takı sanatının öncü kuruluşu Goldaş, tüm annelerin Anneler Günü’nü hazırladığı çok özel bir koleksiyonla kutluyor. Anneler Günü'nde hem annesini mutlu etmek hem de aralarındaki güçlü sevgi bağını göstermek isteyen herkesin şık ve zevkli seçimler yapabileceği Şelale Koleksiyonu’nda hematit ve lâl taşları yeşil altınla buluşuyor.


Goldaş’ın Anneler Günü’ne özel tasarladığı Şelale Koleksiyonu, klasik çizgisi yanında modern bir yalınlığa da sahip. Anneler kadar zarif ve güzel takıların yer aldığı koleksiyonda kullanılan doğal süs taşları hematit ve lâl, taşıdıkları sembolik anlamlarla da anneler için özel bir hediye niteliği taşıyor. Stresi azaltan hematit taşıyana canlılık, neşe ve mutluluk veriyor.

Kırmızı güzel rengi ile bilinen garnet ya da lâl ise bağlılık, samimiyet ve güçlü sevginin taşı. Mutluluğu artıran lâl, sezgileri de güçlendirip kötülüklerden uzak durulmasını sağlıyor. En güzel özelliklerinden biri ise belki de anneleri en güzel anlatan, koşulsuz sevgiyi sağlaması…


Kırmızının ana renk olarak ağırlığını koyduğu koleksiyon, zarif ve şık görünümleri ile dikkati çeken kolye, bileklik ve küpeden oluşuyor. Üçlü dizilerden oluşan kolye ve bilekliklerin bu özelliği koleksiyona da adını veriyor.

Anneler kadar özel ve tek olan Şelale Koleksiyonu ile Anneler Günü’nde ihtiyacınız olan tek şey onu ne kadar çok sevdiğiniz ve değer verdiğinizi söylemek.

Goldaş’ın Anneler Günü’ne özel koleksiyonu Şelale takılarını Goldaş’ın İstanbul Capitol Alışveriş Merkezi, Bağdat Caddesi, Ataköy Galleria, Taksim, Profilo Alışveriş Merkezi; Ankara Migros Alışveriş Merkezi; Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya ve Almanya’daki mağazaları ile www.goldas.com adresindeki sanal kuyumcuda bulmak mümkün.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>