>

MODA - STİL

GQ Men Of The Year 2013 Kapsamında Yaşam Boyu Başarı Ödülü Michael Nouri’ye Layık Görüldü

Senenin ses getiren işlerine imza atan stil sahibi erkekler...
 
   
 
 
     

Dünya çapında GQ tarafından 18 yıldır sürdürülen GQ Men of the Year ödül töreni kapsamında 11 Aralık akşamı kendi alanlarında senenin ses getiren işlerine imza atan stil sahibi erkekler ödüllerine kavuşacak.

Gecenin dikkat çeken konuklarından biri ise, kendisine takdim edilecek Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü almak üzere İstanbul’a gelecek olan Hollywood’un deneyimli oyuncularından Michael Nouri.

1980’li yılların kült filmlerinden Flashdance’in başrol oyuncularından Michael Nouri, 1987 yılında Playgirl dergisine de kapak olarak şöhretini perçinledi. Türkiye’de de çok sevilen Law & Order, Yalan Rüzgarı, The O.C., Damages, N.C.I.S gibi izlenme rekorları kıran dizilerde önemli roller üstlenen Nouri, özellikle genç seyircilerin hafızasına The O.C. dizisinde canlandırdığı, Summer Roberts’in babası rolüyle kazındı.

Michael Nouri ödül törenine özel misafiri Kathleen Fischer ile birlikte katılacak.

Akmerkez ana sponsorluğunda 11 Aralık Çarşamba akşamı Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’da düzenlenecek olan GQ Men of the Year ödül töreninde, yılın başarılı erkeklerinin yanı sıra yılın kadını da GQ Women of the Year ödülüyle onurlandırılacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>