>

MODA - STİL

Gucci 2017 Sonbahar Koleksiyonu

Moda tutkunlarının heyecanla beklediği Gucci 2017 Sonbahar Kadın ve Erkek Koleksiyonları, Gucci İstinyePark mağazasında satışa sunuldu.
 
   
 
 
     

Moda dünyasında trendleri belirleyen Gucci, İstinyePark’ta bulunan mağazasında 2017 Sonbahar Kadın ve Erkek Koleksiyonlarını tutkunlarıyla buluşturdu. 2015 yılından beri markanın kreatif direktörü koltuğunda oturan Alessandro Michele, yeni koleksiyonunda romantik ve gotik konseptleri renklerin ihtişamlı yansımalarıyla bir araya getiriyor.

Geçmişi, bugünü ve geleceği aynı koleksiyonda bir araya getiren Michele, renkleri, desenleri ve motifleri tasarımlarına cesurca taşıyor. Her sezon biraz daha zenginleşen Gucci bahçesini bu sezon; hayal edilebilenin ötesinde şeklinde tanımlamak mümkün.

Canlı renklerin hakim olduğu tasarımlarda; 70’ler, 80’ler modası ve gotik dönemin izlerine rastlanıyor. Parıltılı elbiseler, vatkalı ceketler, yarasa kollarla 80’lere gönderme yapılırken, iri floral desenler ve pantolon ceket takımlarıyla da 70’lerin izi sürülüyor.

Hayvan motiflerine her koleksiyonunda geniş yer veren Michele, yeni tasarımlarında da; kaplan, yılan, tavşan, kuş motiflerini kullanıyor. Dantel ve kurdele detaylarının sıkça kullanıldığı koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında füzo pantolonlar ve bel çantaları da yerini alıyor.

İddialı ve dikkat çekici, gardıropların olmazsa olmazı haline gelen tasarımlara sahip, 2017 Sonbahar Koleksiyonlarını Gucci İstinyePark mağazasında keşfedin.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>