>

MODA - STİL

GUESS’in Kampanya Yüzü Küresel Müzik Starı J Balvin Oldu!

Bahar 2019 kampanya yüzünün birden çok Latin Grammy ödülünün sahibi J Balvin olduğunu gururla sunar.
 
   
 
 
     

Şarkıcı çekimleri Miami, Florida’da gerçekleşen reklam kampanyasında ünlü mankenler Sofia Jamora, Kara Del Toro, Xian Mikol ve Gabriela Giovanardi ile birlikte yer aldı.

Medellin, Kolombiya kökenli Balvin, Latin müziğini global başarıya ulaştıran ikinci nesil reggaeton devriminin lideridir. Balvin, 1 numara olan 11 Latin single ile kısa sürede 50 milyonun üzerinde sosyal medya takipçisi elde etti ve Youtube videosu 10 milyarın üzerinde izlenmeye ulaştı. Balvin, bu yıl Latin Grammy Ödülleri’nin ve Latin AMA Ödülleri’nin en güçlü adayları arasında yer alıyor.

Balvin “VIBRAS turnesi boyunca satılacak ürünler arasına GUESS’ten parçalar ekleyerek moda dünyasını böyle bir etkinliğe entegre etmek, farklılık yaratmak için bir şans oldu. Tarzıma mükemmel uyum sağladı ve hayranlarımın tepkileri muhteşem oldu. İşbirliğimizi yeni bir aşamaya taşıdığımız için çok mutluyum” dedi.

Sanat yönetmenliğini GUESS?, Inc. Baş Yaratıcı Direktörü Paul Marciano’nun, çekimlerini ise moda fotoğrafçısı Tatiana Gerusova’nun yaptığı kampanyada Balvin, Küçük Haiti sokaklarında ve evinde ‘GUESS Vibras’ koleksiyonundan parçalarla görüntülendi. Parlak renkli ve sokak sanatıyla süslü duvarların önünde yapılan çekimlerde, canlı koleksiyon tropik ortamla kusursuz uyum sağladı.

GUESS?, Inc. ve GUESS Jeans Amerika Marka Ortaklıkları Yöneticisi Nicolai Marciano, işbirliğine ilişkin şunları söyledi: “J Balvin kampanyasının bütünü hislerle, yani “Vibras” ile ilgili. Kampanya, J Balvin ile GUESS mirasının örtüştüğünün ifadesi. J Balvin’in dünyanın en büyük sanatçılarından olduğu ve GUESS’in geniş bir Latin hayran kitlesi olduğu düşünüldüğünde, bu işbirliğinin küresel perakende platformumuzu dünya çapındaki hayranlarına sunmak ve onlarla müziğin ötesinde iletişim kurabilmek için mükemmel olduğunu anlamıştım.”

Paul Marciano ise “Global bir yıldız, trend öncüsü ve yenilikçi J Balvin ile gerçekleştirdiğimiz bu yeni işbirliğinden heyecan duyuyorum. Geçen yıl ComplexCon’da tanıştığımızda modern sanat, moda ve kültür hakkındaki bilgisinden çok etkilendim. Aynı değerleri ve tutkuları paylaştığımızı anlayınca aramızda bir bağ oluştu. Özellikle reggaeton’un pozitif enerji taşıması ve içerdiği mesajdan dolayı müziğinin büyük hayranıyım. Yıllar içinde Balvin bir reggaeton şarkıcısı olarak pop müziğin tüm çehresini hızla değiştirmekte önemli bir rol oynadı ve bu tür yaratıcı güçlerle çalışmak benim için daima ilham ve enerji kaynağı oldu” dedi.

 

Etiketler: Guess, J Balvin, moda
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>