>

MODA - STİL

H.E. By Mango’nun Yeni Imgesi Gerard Piqué

H.E. By Mango, Yeni Kampanyasının İmgesi Olarak Gerard Piqué’yi Tanıttı.
 
   
 
 
     

Futbolcu İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış 2011 sezonları için firmanın yeni imgesi olarak tanıtıldı

14 Mart Pazartesi günü Casa Capell’de, MANGO, futbolcu Gerard Piqué’yi H.E. BY MANGO firmasının önümüzdeki İlkbahar/Yaz 2011 ve Sonbahar/Kış 2011-2012 sezonlarındaki yeni imgesi olarak tanıttı.Futbolcu firma ile yürüttüğü işbirliği ile ilgili olarak şunları belirtti: “15 - 16 yaşından beri modayı takip ediyorum. Modayı seviyorum ve beğeni sahibi olduğuma inanıyorum. Ama bunun gibi büyük bir kampanyada görev aldığımda, bütün işi uzmanlarına bırakıyorum”.Profesyonel kariyeri ile ilgili olarak da, Gerard Piqué şu beyanatta bulundu: “Futbolda rakibinden daha iyi olduğun zaman kazanırsın. Herkes kendi silahlarını kullanır ancak en iyi kim oynuyorsa o kazanır. FC Barcelona diğerlerinden daha iyi oynuyor şu anda”.Genç futbolcu şu itirafta bulundu: “Hayatımda genel anlamda çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. En mutlu anlarım olup olmadığını bilmiyorum ama mümkün olan en iyi şekilde zamanın tadını çıkarmaya çalışıyorum. Dünyanın en iyi kulübünde, en iyi milli takımında oynuyorum ve bir sevgilim var".Başarı ve profesyonellik, markanın 2010 yılında Güney Afrika’da düzenlenen turnuvada Dünya Şampiyonu olan genç futbolcu ile çalışmaya karar vermesinde temel kriterler oldu. Ayrıca Gerard Piqué, markanın giydirmek istediği erkek tipini kusursuzluğa taşıyan bir isim: genç, kişilik sahibi, neşeli ve kendi tarzına sahip olan bir erkek.

1987’de Barselonalı bir aileye mensup olarak yine aynı şehirde doğan Piqué, günümüzün futbol şöhretleri Lionel Messi veya Cesc Fàbregas gibi oyuncularla birlikte FC Barcelona kulübünün altyapısından yetişti ve 2005 yılında Manchester United takımında forma giymeye başladı. Daha sonra, şu anda bünyesinde futbol oynadığı ve pek çok başarı kazandığı FC Barcelona’ya geri döndü.

Bu işbirliği sayesinde, şimdiye kadar yalnızca modellerle çalışmış olan erkek moda firması, başlangıcından itibaren reklam kampanyalarının başrolünde daima tanınmış yüzlere yer vermeyi seçmiş olan MANGO’nun stratejisine daha fazla oranda yaklaşmaktadır.

2008 yılında yaratılmış olan H.E. by MANGO markası, erkeklere güncel ve modern erkek modasından bir çizgi sunma amacını taşımaktadır. Markanın tarzı, yeteri oranda moda dokunuşu katarak klasikleri günümüze taşımayı ve trendleri sade, günlük ve şehirli bir tarza adapte etmeyi hedeflemektedir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>