>

MODA - STİL

Her kadın bir çiçektir

Favori, Kadınlar Günü’ne özel “Çiçek Kadınlar” adlı bir yüzük serisi hazırladı. Serideki çiçekler, farklı kadın karakterlerini sembolize ediyor.
 
   
 
 
     
Favori, Kadınlar Günü’ne özel “Çiçek Kadınlar” adlı bir yüzük serisi hazırladı. Serideki çiçekler, farklı kadın karakterlerini sembolize ediyor.

Nilüfer
Güzelliğiyle tezat oluşturacak şekilde çamurlu gölcüklerde yaşayan nilüfer çiçeği, bu yönüyle esrarı, gizemi ve bilgeliği temsil eder. Nilüfer çiçeği tüm yıl boyunca sadece 3 günlüğüne açar ve açtığında güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakır. Favori, nilüfer kadınları için taşlarla donatılmış zarif bir yüzük tasarladı.

Yasemin
Meltemli bir yaz gecesi duyabileceğimiz en güzel kokulardan biri yasemin çiçeğine aittir. Yasemin kadınları çok neşeli ve cana yakın olur. Favori yazı beklemek istemeyen yasemin kadınlarına beyaz altından üretilen beş yapraklı “Yasemin” yüzüğünü öneriyor.


Papatya
Doğada tek başına nadir bulunan papatyalar, iç içe büyük gruplar halinde görülürler. Bu yüzden kır çiçeklerinin en ünlülerinden olan papatyalar dostluğun sembolü olarak anılır. Favori, arkadaş canlısı papatya kadını için sarı ve beyaz altının taşlarla süslendiği çok kullanışlı bir yüzük hazırladı.

Mor Menekşe
Menekşelerin masumiyeti temsil ettiğini herkes bilir. Fakat menekşe kadınları aynı zamanda alçak gönüllü, düşünceli ve anlayışlıdır. Sadeliği çok seven menekşe kadınları için Favori sade ama göz alıcı “Mor Menekşe” yüzüğünü hazırladı. Beyaz altının kullanıldığı yüzüğü mor taşlar süslüyor.

Size en yakın Favori Altın Kuyumcusu’nun yerini (0212) 512 11 45 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>