>

MODA - STİL

H&M Conscious Exclusive Kampanyasının Yüzü Olivia Wilde Oldu

H&M, aktris ve çevre gönüllüsü Olivia Wilde’ın Conscious Exclusive kampanyasının yüzü oluyor.
 
   
 
 
     

Çevreye karşı duyarlılığı ve sürdürülebilirlik konusunda çalışmaları ile bilinen Olivia, koleksiyondan parçalara modellik yaparak kampanyada yer alacak. Doğa dostu koleksiyon Conscious Exclusive 16 Nisan’dan itibaren seçili 200 H&M mağazasında satışa sunulacak.

“Sürdürülebilirlik benim en büyük tutkularımdan bir tanesi. Sürdürülebilirliğin aynı zamanda stil sahibi olabileceğini gösteren H&M Conscious Exclusive’in yüzü olmaktan gurur duyuyorum.” diyor Olivia Wilde.Bu yılın Conscious Exclusive koleksiyonunda hem detaylarda hem kesimlerde Afrikalı, Hint ve Asya’lı kültürlerden ilhamlarla enternasyonel esintiler var.

“Bu yılın Conscious Exclusive koleksiyonunun görüntüsünü çok seviyorum. Tümü sürdürülebilir materyallerden yapılan parçalar, en güzel desenleri ile son derece karakter sahibi.” diyor H&M Head of Design for New Development Ann-Sofie Johansson.

Her bir giysi ve aksesuar, organik ipek, organik pamuk, organik linen, Tencel®, geri dönüştürülmüş polyester ve deri ile üretildi. Koleksiyon H&M’in sürdürülebilir moda iddiasında geldiği son noktayı temsil ediyor. H&M Conscious ile ilgili daha fazla bilgi için hm.com’u ziyaret edin.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>