>

MODA - STİL

İç giyim artık rengarenk...

İç giyimde beyaz 'out' oldu, şimdi moda renkli çamaşırlar... Kanada'nın renkli markası La Senza, şimdi tropikal renkleriyle Türk kadınlarını giydiriyor.
 
   
 
 
     
İç giyimde beyaz 'out' oldu, şimdi moda renkli çamaşırlar... Farklı renklerin bir arada kullanıldığı günümüz modasında, iç çamaşırlarını da değişik renklerle tamamlamak mümkün. Kanada'nın renkli markası La Senza, şimdi tropikal renkleriyle Türk kadınlarını giydiriyor.

Son birkaç yıldır "rast gele" felsefesini güden modacılar, payetlerle pamukluları, düz renklilerle desenlileri birlikte kullanıyor. Modaseverlere de 'rast gele', yani istediklerini istedikleri kıyafetlerle tamamlama fırsatı sunan günümüz modası, sınır tanımıyor... Modanın yeni trendi, kombinler elde etmek... Bu trend sadece dış giyimde değil, beyaz geleneğini kıran iç giyimde de geçerli... Kanada'nın en dikkat çekici markası La Senza, Park Bravo Group bünyesinde geldiği ülkemizde farklı kullanım alanları ve renkleriyle Türk kadınlarının iç dünyasını renklendirecek, farklı kombinler sunuyor. Tropik yaz tonlarıyla hazırlanan La Senza yaz koleksiyonlarında, pamukludan, satene, sutyenden pijamaya kadar farklı seçenekler bulunuyor. La Senza'nın en yeni serisi La Senza Candy pamuklu serisi, rahatlığı ve şıklığı bir arada barındırmasıyla kadınların vazgeçilmezi olmaya aday. Pamuğun getirdiği rahatlık ve kuruluk hissiyle gün boyunca giyilebilecek Candy serisinde yok yok; neşeli parmak arası terlikten, yaratıcı düşüncelerinizi not alabileceğiniz şık deftere, puantiyeli prenses külottan, dikişsiz sutyene kadar her şey var. Koleksiyonda boncuk yaka iğneli dantel bustiyer ile puantiyeli dantel paçalı kapri güzel bir kombin oluşturuyor.

LA SENZA KOLEKSİYONUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!FARKLI AMAÇLAR İÇİN...
Ülkemizde İstanbul'da Akmerkez ve CarrefourSA Maltepe Park'ta, Ankara'da ise Migros Alışveriş Merkezi'nde hizmet veren La Senza'nın farklı amaçlara hizmet eden birçok sutyen modeli bulunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>