>

MODA - STİL

“İç”iniz rahat etsin

Morera'dan, birbirinden şık özel koleksiyonlar, farklı seçenekler...
 
   
 
 
     
Morera; hem cebinizi hem de sağlığınızı koruyor

“İç”iniz rahat etsin

Dikişsiz iç ve dış giyimin Türkiye’deki lider ismi Morera, hem uygun fiyatları hem de sağlıkla dost oluşuyla dikkat çekiyor.


Genç ve kendini genç hissedenlerin markası olan Morera, birbirinden şık özel koleksiyonlarıyla farklı seçenekler sunuyor. Morera’nın birbirinden şık bay ve bayan ikili takımları, şort, boxer, string, büstiyer, body ve etek ile “iç”iniz hem renkleniyor hem de rahat ediyor.


Her ay farklı koleksiyonla alanında bir “ilk”e imza atan Morera, dikişsiz iç ve dış giyimde alışkanlıkları da değiştiriyor. Antibakteriyel iplikle üretilmesi nedeniyle sağlıkla dost olan Morera ürünlerini bir giyen bir daha vazgeçemiyor.


İz yapmayan, ütü istemeyen, tüylenmeyen, rahatlığıyla vücudu adeta ikinci bir ten gibi saran Morera ürünlerini Ankara-Kızılay, İzmir-Park Bornova Alışveriş Merkezi, Kadıköy Bahariye Mağazaları, Profilo Alışveriş Merkezi, Olivium, Orion Alışveriş Merkezi’ndeki Morera mağazaları, Ender Mağazaları, Çarşıbaşı Mağazaları, Rodi Jeans mağazaları, Koton Mağazaları ve 650 seçkin iç giyim satış noktasında bulmanız mümkün.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>