>

MODA - STİL

İletişim Devi Siemens'in Mobil Dünya'ya Armağanı!

Mobilkuşak Dijital Fotoğraf Yarışmasına katılın birbirinden güzel Siemens cep telefonlarından birisi sizin olsun. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Mobilkuşak hareket ve dinamizmi hayat tarzı olarak benimseyenleri mobil iletişimin ulaştığı dorukları keşfe çağırıyor.

Mobil teknolojilere ilgi duyan herkesin başvuru kaynağı olma iddiasıyla yola çıkan Mobilkuşak, zengin ve güncel içeriği ile site ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunma amacıyla hazırlanmış.

Siemens Mobile'in öncülüğünde mobil dünyadan haberler, ürünler, incelemeler, ödüllü yarışmalar, sürpriz armağanlar, forum alanları ve diğer heyecan verici bölümleriyle Mobilkuşak, kablolara yer olmayan bu yeni dünyanın pusulası olarak vazgeçilmezlerin arasına girmeye hazırlanıyor.

Mobilkusak Dijital Fotograf Yarismasina katilin KAZANIN!

11-24 Ağustos tarihleri arasında "Mobil Yaşam" ve "Doğa" konulu Mobilkuşak Digital Fotoğraf Yarışmasına katılın Siemens SL, S55 ve M55 cep telefonlarından birisi sizin olsun...

Yarışmaya “Katılım Formu”nu dolduran herkes, "Mobil Yaşam" ve "Doğa" kategorilerinin her birine en fazla 3 adet fotoğraf göndererek katılabilecek.

Şanslı katılımcılarımıza ödüllerini CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda sürpriz ünlüler verecek….

Neler Kazanacaksiniz?

Birinci seçilen dijital fotoğraf sahibine Siemens SL55 Cep Telefonu, İkinciye S55 Cep Telefonu ve Üçüncüye Siemens M55 Cep Telefonu ödül olarak verilecek...

Ödüller her iki kategori için geçerlidir.

28 Ağustos 2003 tarihinde, dereceye giren katılımcılar ve eserleri mobilkuşak’ta yayınlanacaktır.

Ayrıntlı bilgi için:

www.mobilkusak.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>