>

MODA - STİL

İnci Deri 2015 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu

Özgüveni Yüksek, Modern ve Şehirli...
 
   
 
 
     

Türkiye’nin moda ile kaliteyi birleştiren lider ayakkabı ve çanta markası İnci Deri; birbirinden renkli, tarz ve rahat modelleriyle dikkat çeken 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu mağazalarında moda severlerin beğenisine sundu.

Dünyada ve Türkiye’de trendleri yakından takip ederek, günümüzün modern ve sosyal hayatta aktif kadın ve erkeğinin ihtiyaçlarını anlayarak hazırlanan İnci Deri 2015 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu, çizgisi ve renkleri ile yaz sezonunda, sokak modasının yansımaları ile şıklığı bir araya getiriyor.

2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu, Kuvvet, Aura ve Klasik olmak üzere üç farklı tema altında toplayan İnci Deri, yepyeni koleksiyonuyla stil sahibi moda tutkunlarına kendi tarzlarını ortaya koyabilecekleri modeller sunuyor.

Koleksiyonda, Kuvvet temasının odağına özgüveni simgeleyen sadelik ve rahatlık konulurken; renklerin hayata kattığı enerji ve canlılık, Aura temasında kullanılan başarılı renk oyunlarıyla hissettiriliyor. “Benim tarzım da seçimim de her zaman klasikten yana” diyenlere ise her dönemin aranan modelleri, fark yaratan dokunuşlarla modernleştirilmiş ‘Klasik’ temasında sunuluyor.Stilettosundan sandaletine; bir kadının sahip olmak istediği tüm modeller bu koleksiyonda

Hayatının her anında şıklığı ve farklılığı bir arada yaşamak isteyen günümüzün çok yönlü ve aktif kadını için tasarlanan İnci Deri 2015 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu; bağımsız, sofistike ve zarif kadınların sahip olmak istedikleri parçalar düşünülerek hazırlandı.

Sade formları, düz hatları ve maskülen çizgileriyle; enerjisini ve gücünü günlük koşturmacaya yansıtan özgüveni yüksek ve güçlü kadınlar için tasarlanan Kuvvet teması; kalın tabanların ve astarsız yumuşacık derilerin kullanıldığı modellerden oluşuyor. Temada tercih edilen siyah beyaz ve gri tonlarındaki renkler ise ortaya avangart ve modern bir stil çıkarıyor.

Işığın göz alıcı renklerinden esinlenerek; hayatın neşeli ve güç veren enerjisine doğru uzanabilmek üzere hazırlanan Aura temasında, birçok rengin cesurca bir arada kullanıldığı modeller bulunuyor.

Bağcıktan astara en ince noktasına kadar düşünülen detaylarda, sadece renklerin harmonisi desteklenmekle kalmıyor; aynı zamanda tasarımlara elegan bir hava da veriliyor.Spor ayakkabı ile sandaletlerin de yer aldığı Aura temasında, özellikle sandaletlerde kullanılan beyaz tabanlar temanın en çok öne çıkan özelliklerinden biri.

Günlük hayatta kadına daha fazla özgürlük veren ve rahatça hareket edebilmelerine olanak sağlayan orta yükseklikteki topuklar; akşam saatleri için tasarlanan ayakkabı ve sandaletlerde yerini şehirli ve iddialı kadını destekleyen yüksek puntolara bırakıyor.

İnci Klasik’lerinde ise bu sezon deriye ve detaya vurgu yapılıyor. Yıllardır vazgeçilmeyen tasarımlar, bu yaz yılan baskı, kroko, kesik yılan gibi farklı ve hareketli derilerle yeniden yorumlanıyor.

Her yükseklikte sivri dekolte modellerin çoğunlukta olduğu temada; delikli ve asimetrik kesimler de mevcut. Kadının tüm ihtişamı ve zarafetini ortaya çıkaran İnci Klasik modelleri, ayakkabıların burnuna yerleştirilen metal aksesuarlar, zarif fiyonklar ve bağcık uçlarındaki küçük metaller gibi şık ve göz alıcı detaylarla farklılaştırılıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>