>

MODA - STİL

İnci Deri’den Astroloji Tutkunlarına“Zodyak Koleksiyonu”

İnci Deri’nin, sınırlı sayıda ürettiği ‘astroloji’ temalı çok özel koleksiyonu “Zodyak” ile yıldızlar, bu sezon ayaklarınızda hareketlenecek...
 
   
 
 
     

Her sabah günlük burcunuzu okumadan güne başlamıyor; sevdiklerinize hediye alırken burç özelliklerine göre tercihler yapıyor veya burç simgenizi taşıyan kolyeyi boynunuzdan çıkarmıyorsanız; İnci Deri’nin “Zodyak Koleksiyonu” tam size göre.

İnci Deri, astroloji temalı ‘Zodyak Koleksiyonu’ ile bu sezon, burç ve moda tutkunlarını çok özel bir tasarım sürpriziyle karşılıyor. Fizikten, matematik ve yıldızlara kadar içinde birçok konuyu barındıran astroloji; bu kez hayatımıza, çok renkli bir yönüyle ve İnci Deri’nin imzasıyla giriyor.

12 burç, göz alıcı 12 farklı tasarım ile yeniden yorumlanıyor...

İster partilerin en aranan ve yerinde duramayanı İkizler, ister iş hayatının başarılı ve lider karakteri Koç, isterseniz de burçlar aleminde duygusallığıyla ün yapmış Balık ya da Yengeç olun...

Yumuşacık siyah süet üzerine, her burcun astrolojik simgesini, çok özel desenlerle işlendiği birbirinden şık slipper’lardan oluşan Zodyak Koleksiyonu’ndan alacağınız ayakkabınızı; bu sezon ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz.

İnci Deri tasarımcıları tarafından hazırlanan Zodyak Koleksiyonu’yla İnci Deri; astroloji tutkunlarına başka bir sürpriz daha yapıyor: Zodyak Koleksiyonu’ndan aldığınız şık slipper’ınızın kutusunun içinde sizi, ünlü Astrolog Zeynep Turan’ın moda-burç ilişkisini tüm burçlara göre ayrı ayrı yorumladığı kartlar da bekliyor.

İnci Deri Zodyak Koleksiyonu’nu; İstanbul’da İstinye Park, Palladium, Nişantaşı City’s, Şişli Cevahir ve Marmara Park AVM; İzmir’de Agora AVM, Ankara’da Panora AVM ve Bursa’da da Korupark AVM’deki mağazalarının yanı sıra www.incideri.com adresinde tüm astroloji ve moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>