>

MODA - STİL

İpekyol’dan 1000 TL değerinde hediye çeki

Annenize En Özel Mesajınızı Yazın, İpekyol’dan 1.000 Tl Hediye Çeki Kazanın!
 
   
 
 
     

29 Nisan – 9 Mayıs tarihlerinde yenilenen Ipekyol’a gelin, siz de annenizi mutlu edin…

‘Modern zerafeti’ kadının kendi özgün tarzını bulması ve kişiliğini her ortamda yansıtabilmesi olarak tanımlayan Yeni Ipekyol’da, 29 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında alacağınız ikinci üründe Anneler Günü’ne özel %50 indirim sizi bekliyor. Üstelik annesine en güzel mesajı yazan 3 kişi Ipekyol’dan 1000 TL değerinde hediye çeki kazanıyor!

Yeni Ipekyol’un en yeni rengi Smart teması, çalışan anneleri formallikten uzak, rahat ve modern tasarımlarla buluşturuyor. Trendleri en net ve dinamik şekilde yansıtan Smart, parçaları hem günlük hem de küçük detaylarla geceye taşıyabilen bir formda sunuyor. Akıcı kumaşlar ve farklı desenler şeker pembesi, hardal, mavi ve sarı renklerle canlanıyor.Feminenlik zarif detaylar ve minik sürprizlerle süsleniyor. Pudra tonları, tozlu şeftaliler, ekru, gümüş ve kahve tonları alışılmışın dışında hafiflemiş bir tarzı karşımıza çıkarıyor.

Annelerimizin zerafetini vurgulayan elbiseler, farklı kuplar ve detaylar ile taş, pudra, kırık beyaz renklerle karşımıza çıkıyor.

Ipekyol’un ve annelerimizin vazgeçilmezi tayyörler %100 yün ve yün-ipek karışımlı kalitede yer alıyor. Alışılagelmiş formal görüntü şirin ve minik puantiyeli desenlerle birleşerek daha dinamik bir hal alıyor.

Volüm detayları ile hareketlenen ceket, triko ve elbiseler; yumuşak dokulu, hassas kaliteli, drapelerle zenginleşen örme gruplar, oversize bluzlar ve channel ceketler ile vintage görünümlü şirin bluzlar birbirinden çok çeşitleri ile size hediye seçiminizde kolaylık sağlıyor.

Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>