>

MODA - STİL

İPEKYOL’dan Feminen Detaylar TWİST’ten Cesur ve İddialı Adımlar

Yeni sezon ürünlerinde uğurlu hafta sonu’na özel %50 indirim...
 
   
 
 
     

2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonlarıyla sezonun en dikkat çeken trendlerini bir araya toplayan Ipekyol ve Twist, 1-2-3 Kasım tarihleri arasında Uğurlu Hafta Sonu’na özel seçili yeni sezon ürünlerinde % 50 indirim fırsatı sunuyor.

Silüet ve formlarda ortaya çıkan minimalizm, ihtişamlı 40’lar ve cazibeli 50’ler ile 2013/2014 Sonbahar-Kış Ipekyol Koleksiyonunda cesur bir değişim yaşatan Ipekyol, alışılmış kalıplardan uzak bir görünüm ile ulaşılabilir lüksün en cesur tanımını yapıyor. Sezona hiç olmadığı kadar iddialı ve hiç olmadığı kadar cesur bir görüntüyle giriş yapan Twist ise, Kara Kış konseptiyle farkını ortaya koymak isteyenleri bir araya getiriyor.

Ipekyol 2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunda sezonu 1940’ların etek ve ceket döpiyes takımları, midi boy etekleri, mikro ekoseler ve abartılı omuz silüetleri açıyor. 50’li yılların cazibe unsurları olan sofistike leopar desenler, bele vurgu yapan kesimler ve mini ceketler Grace Kelly tarzını günümüze taşıyor. Maskülen tüvitlerin barok desenler ile yeniden yorumlandığı modern punk temalı pantolon etekler, üst üste giyilmiş etkisi veren katmanlı pantolonlar sezonun en farklı görüntüsünü oluşturuyor.

Her zaman farklı ve iddiali olmayı sevenlerin vazgeçilmez markası Twist ise yeni sezonda 70’li yılların cool ve feminen stiline sahip vintage görünümlü, zamansız parçalar panoramik temasında karşımıza çıkıyor. Modern çağın prensesi nasıl olur sorusunun yanıtı ise masal prensesi temasında yer alan feminen ve romantik tasarımlarda anlatım buluyor.

Siz de sezonun ilk Uğurlu Hafta Sonu’na özel seçili ürünlerdeki %50 indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız 1-2-3 Kasım tarihleri arasında Ipekyol ve Twist mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>