>

MODA - STİL

İşnet’ten yepyeni bir paket: ‘İşnet +’

İşNet; 3 ay bedava internet erişimini, Command Antivirüs yazılımını ve daha birçok avantajı ‘İşNet +’ paketinde birleştiriyor. Okul döneminde internet erişimine 6 aylık öde, 9 ay kullan!
 
   
 
 
     
İşNet; 3 ay bedava internet erişimini, Command Antivirüs yazılımını ve daha birçok avantajı ‘İşNet +’ paketinde birleştiriyor. Öğrenciler ve internet kullanıcıları tüm bu hizmetlere 30 Eylül 2004’e kadar www.isnet.com.tr adresinden sahip olabiliyor.

İşNet yeni paketi ‘İşNet +’ ile internet kullanıcılarına komple bir paketle yeni avantajlar sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor:


‘İşNet +’ paketiyle gelen 6 aylık Ekonet ve 3 ay ekstra internet erişim hakkı (toplam 9 ay) özellikle öğrencilere okul dönemi boyunca interneti daha uzun ve daha hesaplı kullanma avantajı sunuyor. Ayrıca dünya üzerinde birçok kullanıcısı olan, 1000’in üzerinde eğitim kurumu tarafından öncelikle tercih edilen ve bilgisayarın performansını düşürmeyen Command Antivirüs yazılımı, geniş kapasiteye sahip 40 MB’lık 2 adet mail adresi ve 5 MB web alanı da bu paketle gelen ‘+’ lar. İşNet; tüm bu hizmetleri 59,9 milyona sunarak “İşNet +”nın piyasanın en ekonomik paketi olmasını hedefliyor.

Tüm internet kullanıcıları; “İşNet +” paketine, Command Antivirüs yazılımı ve yukarıda sayılan tüm avantajlarla birlikte 30 Eylül 2004’e kadar sadece www.isnet.com.tr adresinden anında sahip olabilir; ayrıca detaylı bilgi almak için İşNet Destek Hattı’nı (444 0 822) arayabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>