>

MODA - STİL

İstanbul Shopping Fest Heyecanı Ortaköy’de Başladı!

5.cisi düzenlenen İstanbul Shopping Fest, Ortaköy Meydanı’nda yapılan görkemli havai fişek, su ve ışık gösterileriyle alışveriş heyecanını başlattı.
 
   
 
 
     

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde Ortaköy House Cafe’de gerçekleştirilen davete; İstanbul Valisi Vasip Şahin İstanbul Ticaret Odası Başkanı ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, İSF Yönetim ve İcra Kurulu Üyelerinden Dursun Topçu, Hakan Orduhan, İlhan Soylu, Servet Samsama, Sami Kariyo, Sinan Öncel, Nevzat Kütük, Kortan Çelikbilek’in yanı sıra Mavi Jeans CEO’su Cüneyt Yavuz, Vakko CEO’su Jaklin Güner ve Flo, Lumberjack, Polaris gibi ünlü ayakkabı markalarını bünyesinde barındıran Ziylan Grup Başkanı Mehmet Ziylan gibi iş dünyasından birçok önemli isim katıldı.

Büyüleyici Boğaz manzarası eşliğinde yapılan havai fişek, su ve ışık gösterileri izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Etkinliği, İstanbullular ve İSF nedeniyle gelen yabancı konuklar ilgiyle izledi.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar ise yaptığı konuşmada yolu İstanbul’dan geçen herkesi 23 gün sürecek alıverişin tadını çıkarmaya davet etti. Çağlar, İstanbul Shopping Fest rüzgârının İstanbul’a kültürün, sanatın, paranın ve alışverişin başkenti olma yolunda yeni bir soluk getirdiğini ifade etti.

Taksicisinden sokak simitçisine, küçük esnafından AVM’lere kadar İstanbul’a gönül vermiş herkesin bu heyecan dolu şölenin bir parçası olduğunu ifade eden Çağlar, festival boyunca sürecek Efsane İndirim ve Konsept indirim günlerinde yapılacak indirim fırsatlarını hatırlattı.

İbrahim Çağlar, her 50 TL’lik alışveriş yapanın kazanacağı çekiliş hakkıyla bir ev ve bir araba sahibi olacağının müjdesini vererek “İnanıyorum ki, İstanbul'a duyduğumuz bu sevda, festivali adım adım büyütecek ve gücüne güç katacaktır. Bakın, küresel krizin en ciddi yaşandığı 2009 yılında turizm açısından İspanya %8.9, Yunanistan %7.5 oranında gerilerken Türkiye %2.4’lük bir büyüme gerçekleştirebilmiştir. Bugün yine küresel ölçekte benzer bir ekonomik durumla karşı karşıyayız. Buna rağmen turizm büyümesiyle İstanbul 2015’te 7. sıradan 5. sıraya yükselmeyi başarmıştır. Biz de İstanbul Shopping Fest olarak tüm iletişim stratejimizi bu çerçevede kurarak İstanbulumuzu 5. sıradan 3. sıraya çıkaracağız” dedi.GEVEZE “KUTU KUTU” HEDİYE DAĞITTI

İstanbullular, Türkiye’nin en sevilen DJ’leri arasında bulunan Geveze ile oynadıkları “Kutu Kutu” oyunuyla en prestijli markaların hediye çeklerini kazandı. Yine, Geveze ve Fazla Mesai Orkestrası’nın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara eşlik eden ziyaretçiler Brazil Dans Grubu’nun sahne performansıyla eğlenceli dakikalar yaşadı.

İstanbul Shopping Fest maskotlarının dağıttığı hediye çeklerinin büyük ilgi gördüğü partide ziyaretçiler Power FM DJ’lerinin müzikleri eşliğinde coştular.İSTANBUL DENEYİMİNE HAZIR OLUN

Çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayacak olan İstanbul Shopping Fest, İstanbul’u alışverişte ve modada bir dünya markası yapma yolunda ilerliyor. Bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Shopping Fest, 23 gün boyunca İstanbul’u dev bir alışveriş merkezine dönüştürerek, indirim fırsatlarının yanı sıra tarihi ve kültürel dokusuyla da ziyaretçilere tam anlamıyla bir “İstanbul Deneyimi” yaşatacak.

AKILCI ALIŞVERİŞ İÇİN İSF’DEN İNDİRİM GÜNLERİ

Sıcak yaz günlerinde her gün değiştirilen tişörtler, pantolonlar, gömlekler bu yıl İSF’den olacak.

12 Haziran’da Mall Of İstanbul’da yapılacak Efsane İndirim Günü 30’dan fazla markanın inanılmaz indirim fırsatlarını bir arada sunuyor. 5 TL’ye tişört, 10 TL’ye pantolon sahibi olabilecek ziyaretçiler yine ünlü markaların terliklerini 5 TL’ye alarak yazı özgürce yaşayabilecekler. Anneler ise %85 indirimle aldıkları çocuk iç giyim ürünleriyle tüm sezon rahat edebilecek.

28 Haziran’a kadar sürecek olan Festival’de İstanbullular, belirlenen Konsept İndirim günlerinde ise jeanden elektroniğe, tekstilden kozmetiğe, ayakkabı-çantadan ev dekorasyonuna kadar pek çok markanın %50’ye varan indirim fırsatlarının yanı sıra farklı ürün kampanyaları ile avantajlı alışveriş yapma olanağı bulacaklar.

BİR EV VE BİR ARABA SHOPPING FEST’TEN…


6–28 Haziran tarihleri arasında kredi kartı ya da banka kartıyla yapılan 50 TL’lik her alışveriş, çekilişe bir katılım hakkı sağlayacak. Kampanyada katılımcılara EgeYapı Group’tan 1+1 daire ve Mercedes Benz Yeni Vito Tourer hediye edilecek.

Festival sonuna kadar devam edecek kampanyanın talihlileri İSF’nin sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>