>

MODA - STİL

İstanbul’da Noel sokağı...

Mövenpick Hotel Istanbul, yılbaşında hediye seçme zorluğu yaşayan, sevdiklerine özel armağanlar almak isteyenler için çok özel bir hazırlık yaptı.
 
   
 
 
     
Mövenpıck Hotel İstanbul’da Noel sokağı...

İstanbul’un ilk butik iş oteli Mövenpick Hotel Istanbul, yılbaşında hediye seçme zorluğu yaşayan, sevdiklerine özel armağanlar almak isteyenler için Noel ve Yılbaşı dönemini kapsayan çok özel bir hazırlık yaptı. Otelin lobisi “Noel Sokağı”na dönüşecek.

1-31 Aralık 2004 tarihleri arasında, boydan boya otelin lobisinde kurulacak olan standlarda, Noel ve Yılbaşı için özel hediyeler satışa sunulacak.


Mövenpick çikolataları, kurabiyeleri, zencefilli kurabiye evler, elma şekerleri, geleneksel Noel pastaları, sıcak şarap “Glühwein”, fırında kestane, Noel’e özgü lezzetlerin bulunduğu hediye sepetleri ve çeşitli firmaların ürünlerini satın alarak yılbaşında sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Yeni Yıl ruhunu yansıtan özel dekoru ve Noel Baba’nın yardımcıları Elf’lerin servis yaptığı Noel Sokağı’nda; 12.00-22.00 saatleri arasında Noel şarkıları eşliğinde, aileniz ile birlikte yılbaşı alışverişi yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>