>

MODA - STİL

Jack&Jones’dan Sonbahar-Kış Tüyoları

Bu sonbahar-kış koleksiyonunun kapsama alanı kentli hippilerden terzilik tecrübesine kadar uzanıyor.
 
   
 
 
     

Herşey doku ve tonlarla ilgili… Yumuşak pamuklularla kalın örgüleri, kumaş karışımlarını, sıcak sofistike gri ve mavilerin, canlı turuncu ve kırmızıların yerleştirildiği yumuşak, toprak rengi tonlarla katmanlayabilirsiniz. Bu sezon trendi yakalamak için, çizgili, ekoseli ve bloklanmış renkleri, hafifçe tasarlanmış siluetlerle karıştırıp temel deri aksesuarlar ve kışlık örgüler ekleyebilirsiniz.ORIGINALS BY JACK&JONES


Sıcak tutacak örgü bir atkıya parlak renk ve doku zıtlığı serpintileri ekleyebilirsiniz. İçine bir de bere koyun. Bu sezonun bereleri sizi yalnızca sıcak tutmayacak, cool görünmenizi de garantileyecek. Ekoseler sezon ayrımı olmaksızın temel bir destek. Karanlık günleri kalın ekose gömleklerle aydınlatabilirsiniz.

CORE BY JACK&JONES

Modern cool görünümü kolayca veren, ustalıkla kesilmiş jeanler giyildikçe üzerinize tam oturuyor ve modaları asla geçmiyor. Renk bloklama trendi için farklı malzemeleri kombinleyin. Parlak yeşil serpintileri sonbahar-kış görünümünüzü aydınlatacak. Yılların stili, boyna atılan basit bir örgü, bu sezonun olmazsa olmazı griler ile güncellendi.

PREMIUM BY JACK&JONES

Bu klasik kıyafetler sezonun terzi stilini garantiliyor. Yün karışımlı kalın örgülerle sıcaklık verirken, yumuşaklık ve beyefendi görünümü tamamlamak için deri detaylar ekleyin. İlginç kılmak ve karakterize etmek için dokuları, tonları ve desenleri karıştırın. Slim-fit hafif kesimleri sofistike yumuşak tonlarla birleştirin.

VINTAGE BY JACK&JONES

Sıcak, toprak tonlarını katmanlamaya ekose gömlekle başlayın. Sağlam, işlevsel stiller asla demode olmazlar. Katmanlama sezon stilinin anahtarı. Katmanlar arasına yumuşak bir kapitone ceket ile sıcaklık verin. Görünüşü bir başka sezon öğesi olan bere ile tamamlayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>