>

MODA - STİL

Johnson & Johnson’dan İki Farklı Yaz Kampanyası!

Johnson & Johnson, bu yaz sizlere kontakt lens kullanmaya başlamanız için iki eşsiz fırsat sunuyor.
 
   
 
 
     
Yaz dönemi kontakt lens kullanımına en çok ihtiyaç duyulan dönem. Çok daha fazla dışarıda zaman harcadığımız bu mevsimde, gözlükler birer fazlalık olup, özgürlüğünüzü sınırlandırırlar.

30 Eylül’den önce 2 kutu Acuvue2 lensi alanlar, bu kampanyaya dahil olan yerlerde 15 milyon TL eksik ödeyecek. Üstelik memnun kalmazsanız, bu kampanya ile lenslerinizi iade etme şansınız da var. Kampanya, Acuvue2 rahatlığını yeni keşfeden ve daha önce Acuvue2 kullanmamış olanlar için geçerli.

Unutmayın ki güzelliğinize ek olarak UV korumalı Acuvue lensleri ile gözlerinize ekstra koruma da sağlayacaksınız. Acuvue lenslerinizin rahatlığından, net görüş sağlamasından ve kolayca takılıp çıkarılmasından memnun kalacağınıza eminiz. Ama yine de dener ve sonuçtan memnun kalmazsanız onları iade edebileceksiniz.

Johnson & Johnson ikinci kampanyası ile bugüne kadar Acuvue rahatlığını keşfeden kullanıcılarını da unutmamış. Dört kutu Acuvue2 alanlara; özel çantası içinde Johnson & Johnson pH 5.5 bakım seti ve Johnson’s Baby kolonya hediye ediyor. Bu kampanyada 30 Eylül 2003’e kadar ve kampanyaya dahil olan yerlerde geçerlidir.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>