>

MODA - STİL

Kadınlığınızı Ön Plana Çıkarın

Vücudunuzu tanıyor ve geniş basenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, şunu unutmayın.
 
   
 
 
     

Hepimiz stil sahibi olmayı ister ya da öyle olduğumuzu düşünürüz. Yapmış olabileceğiniz hataları görmek, tarzınızı oluşturmak için ilk adım vücudunuzu tanımak. Sonrasında da önerilerimize bir göz atmak!

Vücudunuzu tanıyor ve geniş basenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, şunu unutmayın. Bol pantolon kalçalarınızı örtmek yerine, daha geniş gösterecektir. Aşırı dar kesimler de basenlerinizi olduğu gibi ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle tayt türü kıyafetleri kullanmamanız, hoşluğunuz için daha yararlı olacaktır. Bunların yerine dökümlü ve düz kesimleri tercih edin. Renk seçiminiz ise koyu ve sade olsun.

Üst olarak ise daha açık renkleri seçebilir, çeşit çeşit desenlere sahip kıyafetler giyebilirsiniz. Ancak enine çizgilere sahip tasarımlardan uzak durmanız gerektiğini unutmayın.

Etek tercihinizi ise uç kısmında sezonun modasına uygun desenlere sahip olanlardan yana kullanabilirsiniz.

Kadınlığımızı ön plana çıkaran vazgeçilmez kıyafetlerimizden olan elbise seçiminizi yapmadan önce, elbisenin kesimine dikkat edin. Belinize tam oturmayan ama hafif bel oyuntusuna sahip olan elbiseler sizin için uygun olacaktır. Ancak elbiseniz kumaş olarak ince bir yapıya ise, fazlalıklarınızı gizlemek adına korse veya karın kapatıcı çoraplar giyebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>