>

MODA - STİL

Katerina Ekşioğlu Moda Dünyasındaki Hedeflerini Büyütüyor!

Seçkin tasarımlarıyla zariflik ve konforu buluşturan Katerina Ekşioğlu, moda dünyasındaki yükselişini sürdürmeye devam ediyor.
 
   
 
 
     

Kadınların kendilerini güzel ve mutlu hissetmelerini isteyen Katerina Ekşioğlu, rahat ve kaliteli kumaş parçalarına yaptığı kendine has ilham verici dokunuşlarıyla 2022 yılında kısa sürede önemli bir ivme yakaladı. Yıla “Pre Fall 2022” koleksiyonunu moda tutkunlarıyla buluşturarak başlayan Ekşioğlu, döneme mevsimsel bir esinti ile giriş yaptı. “Spring-Summer 2022” koleksiyonlarında tercih ettiği renkleriyle yazın neşesini ve canlılığını sunarken, “Haute Couture 2022” ile yaratıcılık vurgusunu ön plana çıkararak moda tutkunları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Katerina Ekşioğlu, “Fall Winter ’23” koleksiyonu ile de ilerleyişini sürdürmeye devam ederken, eşsiz tasarımlarıyla yılın gözde moda markası olmaya devam ediyor.

KATERİNA EKŞİOĞLU, AVRUPANIN ARDINDAN BAKÜ’DE!

Benzersiz, özgün ruhlu ve feminen kadınlara özel koleksiyonlarıyla Katerina Ekşioğlu, bir yıl içerisindeki yükselişini sürdürürken; moda dünyasında çekici, şık ve zarif olarak adlandırılmaya devam ediyor. 2022 yılında; Gizia Gate’in Nişantaşı, Emaar Square, The Land Of Legends mağazalarında, Adamo’nun ise İstanbul’daki Mandarin Oriental Hotel, Nişantaşı, Çırağan ve Galataport mağazalarında ürünlerine yer verdi. Zarafeti temsil ettiği koleksiyonlarıyla moda dünyasına yeni bir renk katan Ekşioğlu; Adamo’nun İngiltere mağazasında, tutkunların beğenisine sunuldu.

Bir yıl gibi kısa bir sürede uluslararası alanda boy gösteren Katerina Ekşioğlu, Türkiye’de mağaza sayısını arttırarak hedeflerine ulaşmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz yıl İngiltere’de moda severler ile buluşan Ekşioğlu, Bakü’de açacağı yeni bir mağazayla şıklığın rahatlıkla buluştuğu moda markası olarak yer almayı amaçlıyor.

Katerina Ekşioğlu tasarımları ile ilgili katerinaeksioglu.com adresi ziyaret edilebilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>