>

MODA - STİL

Kendinizi şımartın!

BOSS Black Kadın koleksiyonu 2007 ilkbahar-yaz sezonuna kaliteli çizgileri ve lüks detaylarıyla merhaba diyor.
 
   
 
 
     
Modern ve dinamik tasarımlarıyla yeni sezonu karşılayan Black serisi, şehir ve su manzaralarının birleştiği Merseilles, Punto del Este ve Chicago’dan ilham alıyor.


BOSS Black kadın koleksiyonu, modern, dinamik ve canlı bir görüntü yaratmak için maskülen ve feminen tasarım etkileriyle oynuyor. Erkek giyim kesiminden sıklıkla etkilenen günümüz terziliği, feminen parça ve detaylarla birleştiriliyor. Keskin çizgileri olan bir dikim anlayışı, yaz için daha rahat bir görünümle dengeleniyor. Doğal kotonlar ve ketenler, sezonun mükemmel kumaşları olarak ön plana çıkıyor. Yüksek topuklu sandaletler, ayakkabılar, çanta ve kemerler koleksiyonu tamamlıyor.


Gece için hazırlanan palmiye baskıları, bizi rüya gibi bir tatile götürüyor. Renk paletinde kahve ile süt beyazı ve turkuvaz ile süt beyazı yan yana kullanılarak yumuşak ve kadınsı bir çekicilik yaratıyor. En sıcak yaz günlerinin ifadesi, Güney Amerika jetset tatil beldesi Punta del Este’deki bir yaz partisinin ruhuyla birleşiyor.


Lacivert, çelik, buz, sis ve kirli beyaz gibi serin renkler açık yeşil, kırmızı, yumuşak sarı ve beyaz ile birlikte kullanılarak daha çok vurgulanıyor. Öte yandan krem, kum rengi, haki ve tütün rengi gibi sıcak ve çekici renkler de koleksiyonda yer alıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>