>

MODA - STİL

Keyifli alışveriş....

DESA'dan, Türkiye genelindeki 67 mağazasında başlattığı şık ve kullanışlı bir proje...
 
   
 
 
     
DESA’dan her alışverişe bir kart, her karta yeni sezonda %10 indirim

2008 İlkbahar/Yaz sezonuna logosundan mağaza konseptine kadar tamamen yenilenerek giren DESA, artık deri dışında hazır giyim koleksiyonunu da içeren bir moda markası olarak yeni başlattığı indirim kartı uygulaması ile keyifli ve hesaplı alışveriş seçenekleri sunuyor.

“Her alışverişe bir kart, her karta yeni sezonda %10 indirim” sloganıyla müşterilerine daha iyi bir alışveriş hizmeti sunan DESA’dan indirim döneminde yaptığınız her alışveriş karşılığında yeni sezonda kullanılmak üzere %10 indirim kartınızı alabilirsiniz.

Yenilenen marka konseptiyle, farklı zevk ve beklentiye hitap edebilecek çeşitli ürün ve tasarımlar sunan DESA, Türkiye genelindeki 67 mağazasında başlattığı şık ve kullanışlı
“kredi kartı” boyutundaki indirim kartı uygulaması ile hem alışveriş keyfini artırıyor, hem de sunduğu benzersiz indirim fırsatlarıyla fark yaratıyor.

İndirim sezonunda uygulanmaya başlayan DESA İndirim Kartı’nızla yeni sezon ürünlerimizi %10 indirim fırsatı ile alabilirsiniz. Üstelik her alışverişten sonra elde edeceğiniz indirim kartınızı kullanırken herhangi bir harcama limiti de bulunmuyor.


FRED TUTINO’YLA YENİLENEN MODA DESA’DA

Dünyaca ünlü birçok moda markası için koleksiyon hazırlayan tasarımcı Fred Tutino’nun hazırladığı ve 5 farklı konseptten oluşan DESA 2008 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, kadın-erkek ayakkabı koleksiyonu ve son trend modelleri ile yaz sezonuna damgasını vuran kadın çantalarını kapsayan indirim kartları aynı zamanda birbirinden şık ve farklı tasarımları bir arada sunan 2009 Sonbahar - Kış Koleksiyon ürünlerini de içerecek.

Baştan ayağa moda sunan bir marka olarak hayatımıza giren DESA mağazalarında yaptığınız alışverişten sonra yeni kartınızı almayı unutmayın…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>