>

MODA - STİL

Kırmızı?

İç giyim, gecelik, pijama ve ev giyiminde şık ve rahat alternatifler sunan Girlstop, yeni yılda kırmızı rengin uğurunu seçkin modellerine yansıtıyor.
 
   
 
 
     
Zarif kumaşlar ve seçkin tasarımlarla birleştirilen kırmızı, abiye ve günlük olarak her iki grupta da farklı alternatiflerle kullanılıyor.

Saten, şifon, micro, dantel ve tüllerin ağırlıklı olduğu abiye grupta baskı, nakış ve işlemeler sezonun tüm çizgilerini yansıtıyor. Koleksiyonda yılbaşı gecesine uygun olarak dizayn edilen gecelik, sabahlık ve iç çamaşırlarında kırmızının her tonuna yer verilmiş.Kotonun yoğun olarak kullanıldığı, hayvan karikatürleri, geometrik şekiller ve bitki desenleri ile süslenen günlük koleksiyonda da kırmızı yoğun bir şekilde yeralıyor.

Yılbaşı hediyesi olarak özel tasarlanmış pek çok ürünü de koleksiyonuna ekleyen Girlstop, farklı desen ve modellerde kırmızı slip ve erkekler için boxerlar, birçok renk ve desende çorap, ev terliği, kaşkol, bere ve triko lizözler ile zengin seçenekler sunuyor. Tamamen yeni yıla özel hazırlanan pijama, gecelik, rahat giyim ve iç çamaşırları da hediye seçeneği olarak yer alıyor.


Fırsat ürünleri

Yılbaşı öncesi oluşturulan sezon sonu grubu fırsat ürünlerini tek fiyata indiren Girlstop, yeni yıl alışverişini cazip fiyatlarla tamamlama imkanı sağlıyor. Fırsat ürünlerinde pijamalar 29.90, gecelikler 19.90, atletler 7.90, iç çamaşırlarında alt grup 3.90, üst grup ise 5.90 ve 9.90 YTL’den satışa sunuluyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>