>

MODA - STİL

Kişiye özel butik çözümler...

Kişiye özel el yapımı ünlü İtalyan ayakkabı modelleri ile dikkat çeken Merletto, yepyeni İtalyan markaları Mario Cerruti, Luciano Barachini ve Lancio ile kış sezonuna merhaba diyor...
 
   
 
 
     
Nişantaşı’nda hizmet veren ve “Walking Elegance” konsepti ile bizleri buluşturan Merletto, hem şık hem rahat modelleriyle ayakkabıda kişiye özel butik çözümler sunmaya devam ediyor.


Kış sezonunda yeni ve sezona özel markaları müşterilerinin hizmetine sunan Merletto’da çantada İtalya’nın ünlü markası Nicoli’nin yanı sıra ayakkabılarda Mario Cerruti ve Luciano Barachini, erkek ayakkabısında ise Lancio gibi yeni markaları bulmak mümkün olacak. Diğer yandan ise bayanda Daniel Hetcher , Gabor, Lemondry, Nera, Pas de Tout, D&V, markalarını bünyesinde bulundurmaya devam ediyor. Ayrıca Merletto, yıl boyunca her ayın 15’inde 3 alana 2 ödeme şansını müşterilerine sağlamaya devam edecektir.


Merletto’da birbirinden şık ve renkli bayan ayakkabılarının yanı sıra , bay ayakkabıları, sezon renklerine uygun deri ve süet çantalar, kemerler ve çeşitli aksesuarlar, NİŞANTAŞI ŞAKAYIK SOKAK 55 numarada satışta. Piyasada zor bulunan bayan ayakkabı numarası 35 ve 41, tüm ayakkabı çeşitlerinde mevcut.


Şık görünümün yanı sıra ayağa uyumun ve rahatlığın simgesi bu ayakkabılarla artık hem şık hem rahat bir şekilde saatlerce ayakta kalabilecek, günlük temponuzu aksatmadan birbirinden zarif modellerle ağrı çekmeden saatlerce ayakta kalabileceksiniz. Merletto’da her modelden bir seri bulunmakta... Hem şık hem rahat hem de herkesten farklı model ayakkabı giyme ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>