>

MODA - STİL

Magicform 2011 Gelin Koleksiyonu

İşte gelin adayları için Magicform düğün koleksiyonu... (COSMO GALERİ)
 
   
 
 
     

Gelin Adaylarının ve bu heyecanı paylaşan yakınlarının en yakın yardımcılarından biri olan MAGICFORM, sezonun en keyifli koleksiyonunu bu özel kutlamalar için hazırladı.

Kına gecesi, bekarlığa veda ve düğün temaları ile farklı ürünleri bulabileceğiniz marka, kişiye özel tasarımları ile de sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

MAGICFORM’un özellikli ürünleri arasında yer alan bustiyerler, farklı vücut ve göğüs formları için, çeşitli askı alternatifleri ile hazırlandı. Bitiş bölümlerindeki kaymayan silikon ile üretilen büstiyerler sayesinde büyük göğüslü gelin adayları da rahatlığın keyfine varacaklar. Göğüsleri 2 kup büyük gösteren tasarımlar ise dekoltesinin ön planda olmasını tercih eden adaylar için hazırlandı. Dantelin çiçek desenleri ve saten kurdelelerin farklı bağlama stilleri ile hayata geçen koleksiyonda, vizon, somon gibi sezonun moda renkleri de ön plana çıkıyor. Bu özel dönem için tasarlanan saten ve dantel gecelik ve sabahlıklar ise, geniş renk ve beden yelpazesi ile gelin adaylarının beğenisine sunuldu.

Taçlı mini duvaklardan, peluş detaylı terliklere, bacak bantlarından müzikli külotlara kadar düğün öncesi yapılacak kutlamalar için hazırlanan ürünler, gelin adaylarına yakınları tarafından alınabilecek keyifli hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Düğün öncesi yapılan alışverişi daha da keyifli kılmak için, Nişantaşı MAGICFORM mağazasının Gelin Katındaki geniş soyunma odalarında beğendiği ürünleri deneyen gelin adayları, deneyimli satış asistanlarının yardımlarını, soyunma odasında bulunan ve bastıklarında kabin dışında ışığı yanan “çağırma sistemi” ile alabilirken, heyecanını paylaşan yakınları ise, bu özel anların keyfini geniş kabinlerde bulunan rahat oturma köşelerinde çıkartma imkanına sahipler.

Gelinlik tasarımcılarının da ilk tercihi olan MAGICFORM koleksiyonlarını, Nişantaşı Valikonağı Caddesi ve Kanyon AVM’deki konsept mağazalarının yanısıra Boyner ve Debenams zincirlerinde ve uzman iç giyim bayilerinde bulabilirsiniz.

İŞTE MAGICFORM’UN GELİN KOLEKSİYONU:
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>