>

MODA - STİL

Marks&Spencer Sezonu Açıyor!

Marks&Spencer Akmerkez mağazası yepyeni yüzü ile sezonu açıyor. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Yenilenen Marks&Spencer Akmerkez mağazası, sezon koleksiyonu ile uyumlu konsepti, aydınlık ürün sunum alanları, sade, minimalist ve modern görünümlü yeni yüzü ile sezona merhaba diyor. Farklı dekorasyon ve tarzı ile müşterilerine hizmet veren Marks&Spencer Akmerkez mağazasında, Sonbahar-Kış koleksiyonunun en güzel modelleri yer alıyor.

Sezonun ana temasını oluşturan "Simply Chic" bayan koleksiyonu, gardroblarda mutlaka olması gereken kıyafetleri tanımlıyor. Feminen, eğlenceli, stil sahibi, seksi ve heyecanlı kadınların isteklerine cevap verecek tüm çizgiler Marks&Spencer’ın Akmerkez mağazasında sergileniyor.

Siyah parçaların yanı sıra, gök mavisi uzun hırkaların, süet gömleklerin ve farklı kesimlerde dizayn edilen beyaz gömleklerin egemenliğinde geçecek olan 2003/2004 Sonbahar-Kış döneminde, daha rahat bir alışveriş ortamında tüm kadınların kendilerini daha rahat hissetmeleri sağlanıyor.

Bayan spor ve formal giyimin yanı sıra, içgiyim koleksiyonları ile de daha geniş bir alanda hizmet verecek olan Marks&Spencer Akmerkez mağazası, her zamanki yerinde, eğitimli satış asistanları ile sizleri bekliyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>