>

MODA - STİL

Mehmet Köymen’den Alzheimer Vakfı Yararına Defile

Ünlü Tasarımcı Mehmet Köymen Alzheimer Vakfı yararına düzenlediği defilede 2013-2014 Sonbahar/Kış koleksiyonunu tanıttı.
 
   
 
 
     

Burcu Kıratlı, gecenin finalinde podyuma siyah gelinlikle çıkarak yoğun alkış aldı. Ünlü Tasarımcı Mehmet Köymen 2013 -2014 Sonbahar/Kış Haute Couture TIGERS Koleksiyonunu Alzheimer Vakfı yararına Hotel Les Ottomans’da düzenlediği özel bir defile ile tanıttı. JATOMI Wellness ana sponsorluğunda gerçekleştirilen defile, aralarında Türkan Sabancı, Nazan Şoray, Gönül Yazar, Sema Çelebi, Şenay Akay'ın da bulunduğu cemiyet, sanat ve moda dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Alzheimer Vakfı yararına düzenlenen defilede, geliri Alzheimer hastalarına bağışlanacak bir de müzayede gerçekleştirildi. Ünlü antikacı Uğur Batur'un yönetiminde gerçekleşen müzayede öncesinde Alzheimer Vakfı Başkanı Prof. Dr. Engin Eker tarafından projeye sponsor olan ve destek veren kurumlar ile Mehmet Köymen'e birer plaket verildi. Müzayedede Gönül Yazar, JATOMI Fitness’dan altı aylık üyelik aldı.Gecenin finalinde Peri Masalı filmiyle dikkatleri üzerine çeken Burcu Kıratlı siyah bir gelinlikle podyuma çıkarak, izleyicilerden yoğun alkış aldı.

JATOMI Wellness’ın ana sponsorluğunu ve Hotel Les Ottomans’ın mekan sponsorluğunu üstlendiği defilenin sunuculuğunu Hakan Eratik ve İpek Tanrıyar yaparken; podyuma aralarında Elif Ece Uzun ve Simge Tertemiz'in de bulunduğu Asil Çağıl Event Office modelleri çıktı. Defilenin sürpriz isimlerinden biri de eski manken Hülya Yiğitalp oldu. Defilenin mücevher sponsorluğunu mücevherlerinin ışıltılarıyla konukları büyüleyen Cadaro Mücevher üstlendi, defilenin görselleri ise BellaColor tarafından hazırlandı.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>