>

MODA - STİL

Menopoz pijamasıyla ferahlayın…

Türkiye’nin ilk ev giyimi markası Funika evgiyimi en son icadı “Menopoz Pijaması” ile orta ve ileri yaşlarda kadınların terleme sorununa çare sunuyor.
 
   
 
 
     
Hayatın doğal bir aşaması olarak kabul edilen menopoz kadın hayatının yaklaşık olarak yarısını kaplamaktadır.

Ateş basması ve ani terleme ile baş gösteren menopoz belirtilerinden yola çıkan Funika evgiyimi Ar-Ge ekibi’nin geliştirdiği “Menopoz Pijaması” kadınların yaşadığı bu süreci daha ferah ve rahat geçirebilmesi için tasarlandı..


İklim koşullarından bağımsız gece yarısı meydana gelen ve bazen uykudan uyandıran sıcak basmaları kadınların dörtte üçünde görülür. Bayanların fizyolojik sıkıntılarından yola çıkarak üretilen menopoz pijaması, teri hızla emerek dışarı atılmasını sağlar. Aynı zamanda bu akıllı teknolojik ürün, vücudun ihtiyacını hissederek vücut sıcaklığını dengeler.


Hafif, esnek, yumuşak, çekme yapmayan, ipeksi görünümlü ve ütü gerektirmeyen Menopoz Pijama’sı ferahlık verirken aynı zamanda vücudun enerjik kalmasını sağlıyor.

İleri teknoloji ürünü “Menopoz Pijaması” ilk olarak İzmir Alsancak Funika evgiyimi mağazası, Denizli Funika Satış Mağazası ve Online Satış Mağazası bazaar.funika.com.tr’de satışa sunuldu.. (www.evgiyimi.com.tr)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>