>

MODA - STİL

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Katılımcı Tasarımcılar Belli Oldu

Sonbahar/Kış 2018 sezonu 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi`nde gerçekleşecek.
 
   
 
 
     

Moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen, Türkiye'nin tek uluslararası moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul aynı zamanda Mercedes-Benz isim sponsorluğunda gerçekleşen 11. sezon olma özelliğini taşıyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, on birinci sezonunda sadece Türkiye’nin değil, bölgenin de en büyük uluslararası moda etkinliği olma özelliğini sürdürecek. Bu sezon Türk marka ve tasarımcıların yanı sıra Mercedes-Benz'in moda değişim programı çerçevesinde Gürcü moda markası Atelier Kikala, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul podyumunda olacak.

Uluslararası moda takvimi doğrultusunda her sene iki kere düzenlenen etkinlik, marka ve tasarımcılara gerek koleksiyon sunumları, gerekse Türk ve uluslararası satın alma sorumlularına hitap eden satış etkinlikleri ile 360 derecelik bir platform sağlıyor ve Türkiye'de tasarımın ve hazır giyimin global ölçekte konumlandırılmasına katkıda bulunuyor. On birinci sezonda ayrıca Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, uluslararası moda basınından temsilcileri İstanbul'da ağırlamaya hazırlanıyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar arasında AFFFAIR, ASLI FİLİNTA, BAHAR KORÇAN, BELMA ÖZDEMİR, BRAND WHO, CİHAN NACAR, ÇİĞDEM AKIN, DENİZ BERDAN, EMRE ERDEMOĞLU, EXQUISE, GAMZE SARAÇOĞLU, GÖKHAN YAVAŞ, İPEK ARNAS, LUG VON SIGA, MEHMET KORKMAZ, MEHTAP ELAİDİ, MELTEM OZBEK, MERCEDES-BENZ PRESENTS ATELIER KIKALA, MERCEDES-BENZ PRESENTS SUDI ETUZ, MERT ERKAN, MIIN BY KADİR KILIÇ, MURAT AYTULUM, NEW GEN BY IMA, NİHAN PEKER, NİYAZİ ERDOĞAN, ÖZLEM ERKAN, ÖZLEM KAYA, RAŞİT BAĞZIBAĞLI, ST. NIAN, ŞİYAR AKBOĞA, TUBA ERGİN, TUVANAM, URUN, ZEYNEP TOSUN yer alıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>