>

MODA - STİL

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Nej 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

“SADOU” koleksiyonunu sundu...
 
   
 
 
     

İlkbahar/Yaz 2015 “SADOU” koleksiyonunda NEJ, Japonların 400 yıllık geleneği çay töreninden ve çayın renklerinden ilham alıyor.

Ahenk, saygı, şeffaflık ve sükunet prensiplerini barındıran “SADOU” da açık kalplilikle ve saygı ile sunulan çay, büyük minnettarlıkla kabul edilir, sunulan çay tüm fiziksel ve ruhsal istekleri tatmin eder. Çılgınlıklarla dolu dünyada “SADOU” töreni ile kişi kendisiyle baş başa kalabildiği sakin ve barışçıl bir ortam yaratır.

İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonunda NEJ, “SADOU” törenindeki dinginliği çaya batırılarak renklendirilen kumaşlarla ifade ediyor.NEJ koleksiyonunda.çayın renklerine, taba, fuşya, mürdüm, mavi, lacivert ve gri renkler eşlik ediyor.

NEJ İlkbahar/Yaz 2015 “SADOU” defilesinde NEJ erkeği NEJ kadınıyla birlikte ilk kez podyuma çıkıyor. Genç, dinamik, huzurlu ve olgun tavrı ile NEJ erkeği güçlü NEJ kadını yanında yerini alıyor.

Koleksiyonda NEJ, her zaman olduğu gibi organik keten, ipek ve pamuklu kumaşları şifonun hassas dokunuşu ile silüetleri hafifletiyor.

“SADOU” koleksiyonunun uçuşan çizgileri ile NEJ, 2015 İlkbahar/Yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>