>

MODA - STİL

Meydan Okuyan Görünümleriyle Kaleos’un Yeni Koleksiyonu Vakkorama’da

Tasarımlarında geometrinin güçlü şekillerinden ilham alan Kaleos, özgün kimlikleri karakter dolu çerçeveler ile buluşturuyor.
 
   
 
 
     

Minimalist tasarımları güçlü formlarla buluşturan koleksiyon, 42 yeni modeli ile Vakkorama’larda. Vakkorama, farklı jenerasyonlara sunduğu dinamik ve yenilikçi tasarımlarını yeni sezonda da sürdürüyor. Sıradanlığa meydan okuyan Kaleos gözlük koleksiyonu, 42 farklı modeliyle Vakkorama mağazalarında satışa sunuluyor.

Zamansız ve geometrik parçalardan oluşan Kaleos’un yeni sezonu, kadın ve erkekler için tasarladığı minimalist görünümlerdeki detaylarla güçlü etkiler yaratıyor. Gücü DNA’sında barındıran kadın koleksiyonu, farklı hikayeler anlatan ikonik parçalardan oluşurken; klasik ve maskülen tasarımlardan oluşan erkek koleksiyonu ise zamansız sporlardan ilhamını alıyor. Optik çerçeve seçkisinde bulunan gözlükler ise zarif ve kullanışlı tasarım detaylarıyla beğenilere sunuluyor. Kaleos, güçlü ve akılda kalıcı 42 farklı modelinde kullandığı yenilikçi renk kombinasyonlarının yanı sıra kristal renk alternatifini sunuyor. Koleksiyonda, farklı hacim seçenekleriyle buluşan, foto-kromatik camlar ise günlük kullanımda özel bir dokunuş sağlıyor.

 

Etiketler: Vakko, Kaleos, Gözlük, Optik
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>