>

MODA - STİL

Moda Dünyasına Yön Veren Dev Markaların İlk Tercihi Form Düğme

Birbirinden farklı bölge ve ülkelerden getirdiği doğal malzemeleri düğmeye dönüştererek dikkat çekiyor!
 
   
 
 
     

Daha önceki senelerde, daha fazla göz önünde olan düğmeler 2013 yılında artık gizlenmeye başlıyor. Yeni dönemin en moda düğmeleri 3 boyutlu kat kat özelliklere sahip "halisülasyon" görüntülü düğmeler 1996 yılında kurulan Form Dış Tic. Ltd. Şti, İstanbul - Esenyurt' taki 6.000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasında her türlü düğme ve aksesuar üretimi ve ithalatını yapmaktadır. Özellikle üst düzey markalara düğme ve aksesuar satışı yapan firma sektörde lider firmalardan biri durumundadır.
 
Doğal malzemelerden yapılan düğmelerde özellikle korozo düğmede (palmiye ağacı çekirdeği) ürün çeşitliliği ve servis kalitesi ile öncü firmadır. Korozo, sedef, kokonat, deri ve boynuz düğmeler gibi doğal malzemelerden üretilen ürünler, yüksek adetlerde ve çeşitlilikte, her zaman stoklarında mevcuttur. Modern boyahanesiyle, her türlü korozo ve sedef düğme istenilen renk ve adetlerde boyanabilmekte bu da servis kalitesini artırmaktadır. Dünya piyasasını çok yakından takip eden Form Dış Tic. sektördeki her türlü yeniliği yurtdışı bağlantıları sayesinde Türkiye'ye getirebilmektedir.

Firma politikası hiçbir zaman değişmeyecek üç unsur üzerine kurulmuştur. Bunlar yüksek kalite, uygun fiyat, servis kalitesidir. Bu unsurların çatısı altında firmanın hedefi üst düzey markaların her türlü düğme ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılayabilecek altyapıyı oluşturmaktır. Bunun için AR-GE departmanı, günün modasına uygun olarak yeni model ve materyal çalışmalarına ağırlık vermektedir. Bu doğrultuda amacı müşterilerine her sezon yeni koleksiyon sunabilmektir.
 - Form Düğme'nin kuruluş öyküsü, şu anki müşteri sayısı (1000) ve çalışmış olduğu moda devleri ( Pierre Cardin, Beymen, Mango, Zara İpekyol, Kip, Burberry, Hugo Boss, Ted Baker)

- En dikkat çekici ürünleri ( Ekvador'dan gelen bir tür palmiye ağacının çekirdeği olan korozo, eti için kesilen hayvanların boynuzlarından üretilen boynuz ve kemik düğme, Okyanusların derinliklerinden gelen deniz kestanelerinden oluşturulan Sedef Düğme)

- Firmanın En Pahalı Ürünü (Hayvan boynuzu)

- Yılda 350 milyon adet düğme üretiyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>